Wpis z mikrobloga

jak dla mnie to wszyscy faceci wyglądają tak samo


@IlawaNidzica: Różnica jest taka, że faceci nie twierdzą iż nie są ''tacy sami jak wszyscy inni'' chociaż nawet na powyższym zdjęciu które zostało przez ciebie wrzucone ta teza, że wszyscy mężczyźni wyglądają tak samo została obalona. Jeden ma koszulę z długim rękawem, drugi z krótkim, jeden w kratę drugi jakąś jednolitą różową, obok typ w polówce a laski 1:1 tak samo wyglądają
W poczuciu własnej wyjątkowości w sumie nie ma nic złego, bo podbija to trochę samoocenę i samopoczucie, co w gruncie rzeczy jest dobre. To, że dla kogoś innego nie jesteś już wyjątkowy, to zupełnie inna sprawa xD


@Kresse: Oczywiście, że jest coś złego. Bo przez to poczucie wyjątkowości rodzą nam się masowo nowe płatki śniegu z ego top które są bucami.
@Cztero0404: To jest szerszy problem z ego i podejściem do opinii innych ludzi. Ja np. też uważam, że jestem wyjątkowy, ale wiem, że dla wielu ludzi pewnie taki nie jestem i zupełnie mi to nie przeszkadza. Podobnie jak pokażesz komuś, że nie ma racji, to część ludzi przyzna się do błędu i nawet podziękuje za sprostowanie, a część się obrazi. Ale generalnie racja, że jeśli ktoś ma napompowane ego i jest
@LukaszTV te 16 latki maja juz poteznie wyprane lby. Taka grupa przeciez pobila na smierc chlopaka w Zamosciu. U mnie w centrum miasta takie grupki (mieszane) zbieraja sie w kilku miejscach wieczorami i na legalu pija, dra sie czy pala trawe, doslownie stojac przy ruchliwej ulicy. Chlopy nie lepsze - czarne kaptury, teraz czesto jak na zachodzie dresiarze - wiatrówki The North Face. Tworzy sie warstwa bardzo agresywnych i niebezpiecznych osob, a
@Cztero0404 to nie tak. To przez internet ludzie (nie tylko kobiety) stali się żałosną kopią siebie samych. Przez internet ludzie stali się nudni i mało wyjątkowi. Posłuchaj sobie wywiadów z ludźmi roku 1900 i zwróć uwagę jak ładnie i ciekawie mówią. Mass moda zawsze istniała.