Wpis z mikrobloga

@wcaleniepchamsiewmultikonto: ty ku3wa nie widziales agresywnej mlodziezy
kiedys mogles dostac od: dresiarza na osiedlu, od skina w tramwaju za włosy, od lewaka jak cie wzieli za skina (moj znajomy kupil se flek i glany i go pomylili i reke mu zlamali na centralnym XD), a juz o byciu jakimś LGBT to nawet zapomnij XD a ty sie boisz jakiś suckolatesow co jaraja ziolo- wiadomo lepiej jak kiedys zeby byli pijani i
  • Odpowiedz
a ty sie boisz jakiś suckolatesow co jaraja ziolo- wiadomo lepiej jak kiedys zeby byli pijani i ewentualnei naćpani krajówką


@sablewski69: rocznik 69 jaki wojowniczy haha
  • Odpowiedz
@getin nie moze, bo to nieletnie bogate gnoje.
@sablewski69 Nie uświadamiaj mnie jak bylo, bo nie wiesz nawet z kim piszesz. Polska rozwinela sie, wiec takich patologii jak w latach 90 juz byc nie ma, a tym bardziej przestepczosci powojennej (co za argument w ogole) Natomiast w latach 90, dzieci 14-16 nie zbieraly sie w grupki aby pic piwka czy bic sie w centrum miasta. Co to za argument o suchoklatesach? XD
  • Odpowiedz
Natomiast w latach 90, dzieci 14-16 nie zbieraly sie w grupki aby pic piwka czy bic sie w centrum miasta.


CO TY PI3RDOLISZ - sportem narodowym mlodziezy bylo picie i suzkanie zaczepek na miescie ale ja swoich dowodow anegdotycznych nie bede przedstawial odpowiem ci przykładem kroniki filmowej:
Trojkad bermucki - film dokumentalny o dzielnicy wrocławia z tamtych lat (miałem tam wujka i ich odwiedzałem) potem takie dokumenty jak Herkules o dzieciakach z
  • Odpowiedz
@LukaszTV: Na studniówce też byłem z NPC. Faceci między sobą się bardziej różnili od kobiet xDDDDD

U facetów naprawdę niełatwo a i przy okazji faceci dużo rzadziej czują szczególną potrzebę stylowej odmienności. A mimo to każdy w garniaku a jednak bardziej różnorodnie od bab gdzie każda jedna czarna kiecka plus kok. Nie zapomnę tego nigdy mimo że już ponad 20 lat minęło. xD
  • Odpowiedz
Ale generalnie racja, że jeśli ktoś ma napompowane ego i jest bombardowany sloganami typu "jesteś wyjątkowy", to prowadzi to do jeszcze większego odklejenia.


@Kresse: Tutaj warto wspomnieć, że dziewczynki/kobiety mają od dawna napompowane ego chociażby za sprawą sposobu w jaki są wychowane. Ciężko jest nie mieć napompowanego ego jeśli dorastasz bardzo często na specjalnych warunkach tak naprawdę wyłącznie z uwagi na swoją płeć i od najmłodszych lat mówią ci, że jesteś
  • Odpowiedz
a ostatnio się śmiałem jak trzy laski wyszly z liceum - każda w czarnej krótkiej puchowce i czarnych powycieranych za dużych spodniach. Poszły w różnych kierunkach xD


@January-zwiedza-szpary: Ja w zimie kilkukrotnie na przestrzeni 2-3 ostatnich lat widywałem laski w bluzce wielkości stanika wystających stringach z nad szerokich spodni XD
  • Odpowiedz