Wpis z mikrobloga

Ehhh.... Ludzie sobie dziedziczą domy z dużymi działkami po dziadkach ew. rodzicach.
Może i na wsiach, może czasem do remontu, ale jednak. Dom to największe marzenie na świecie, jakikolwiek...
A taki ja - dziadokwie w bloku na turbo-#!$%@?. Rodzice biedaki. I uj mi w dupe do końca życia (,).
Wiadomo że żony nigdy nie znajdę z autyzmem, z którą mógłbym dzielić kredyt, koszty życia, więc ekonomicznie choćbym stanał na ch&^u nigdy niczego nie będę miał.

#zalesie #depresja #nieruchomosci #gownowpis #przegryw
  • 16
  • Odpowiedz
@kokos24: Bardzo koorva smieszne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To kolejna sprawa. Różowa z autyzmem albo innymi zaburzeniami i tak znajdzie sobie męża i nawet nie musi obniżać oczekiwań, a niebieski z autyzmem to… machajacypapiez.jpg

Właśnie tak @dam2k01
  • Odpowiedz
@MakaronowyStwor: Przystojnemu facetowi to i autyzm nie przeszkadza w byciu atrakcyjnym.

Lepiej odziedziczyć mieszkanie na bloku niż nic nie odziedziczyć. Wielu ludzi nie odziedziczy nic albo jakiś mały udział, bo np. dziadkowie mają dużo dzieci i wnuków.
  • Odpowiedz
@MakaronowyStwor: usprawiedliwiasz swoje lenistwo. Ja sam i wielu moich znajomych pochodzi z biednych blokow, dzieci alkoholikow, przemoc w domu, długi rodzicow i inne patologie. Tylko zamiast jojczyc i zwalac wine na wszystko dookola to sie nauczylismy jakiegos fachu porzadnie(czy to IT, czy mechanika samochodowa, kilku poszlo na kierowcow, jeden zostal na uczelni, ktostam #!$%@? w korpo, ktostam handluje czyms), wzielismy sie do roboty i wyrwalismy sie z domu. Na wszystko co
  • Odpowiedz
@MakaronowyStwor: oj tak byczku, mój znajomy dostał od starych mieszkanie prawie w centrum wawy i bmw m3 w leasingu na firmę starego, mają też bardzo dużo działek i kilka mieszkań oraz dom

Chłopak nic nie musiał robić i jest ustawiony do końca życia. A ja tak jak Ty - na #!$%@? można stanąć i nic. Od starych nie dostanę nawet paczki gwoździ. Nigdy nie czułem się tak zagubiony życiowo, jak dziś.
  • Odpowiedz
@javelin: Za dużo. 25.
Dziwnie się patrzy na swoich kuzynów-ćwierćmózgów kładzących przez całe życie lache na wszystko, którzy dostali od starego auta a zaraz dostaną domy po dziadkach.

Ja nie wymagam nie wiadomo czego - ja chciałbym tylko to, co dostanie prawie każdy - czyli jakieś skromne mieszkanko czy domek w spadku, kiedyśtam...

@civilburger

Wielu ludzi nie odziedziczy nic albo jakiś mały udział, bo np. dziadkowie mają dużo dzieci i
  • Odpowiedz
Dziadków jest dużo więcej niż wnucząt.


@MakaronowyStwor: To chyba z instytutu danych z dupy chyba że w miastach to inaczej wygląda bo ja na przykład mam 21 kuzynów i ciężko aby każdy miał coś odziedziczyć po dziadkach xd
  • Odpowiedz
@MakaronowyStwor: Miałem tak samo jak Ty cumplu, ale szybko zdałem sobie sprawę że jak nie wyrwę się z mojej gówno wiochy zabitej dechami, to skończę jak te żuliki pod jedynym sklepem jaki u nas był, bez perspektyw na mieszkanie itd. Pojechałem do Szwajcarii w wieku 19 lat robić na budowie z długiem na starcie bo nabrałem pożyczek żeby w ogóle mnie było stać na ten wyjazd xDD tak się stresowałem i
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: Tak, do mnie też to dociera - dlatego mimo wszystko próbuje. Ja jeszcze na studiach, cisnę 2 kierunki na raz żeby czymkolwiek się wyróżnić i mieć tą prace... Trochę mi się to przeciągnęło przez perypetie życiowe i rzucone pierwsze. Nie wiem czy to był słuszny wybór będąc biedakiem, zamiast od razu do pracy i się ustatkować, no ale zobaczymy.

Tylko że sam widzisz - kosztowało Cię to wiele wyrzeczeń i
  • Odpowiedz
@MakaronowyStwor: Na początku mnie to bolało że inni melanzują na kwadratach które dostali od rodziców kiedy ja muszę #!$%@?ć z pijanymi jugolami na budowie, ale potem stwierdziłem że co mi to daje, świat i tak nie jest sprawiedliwy nic z tym nie zrobię trzeba patrzeć na siebie i na swoją przyszłość. To super że ciśniesz na studia, teraz czasy trochę lepsze bo jak zrobisz sensowne studia to da się w miarę
  • Odpowiedz
Dużo osób się przeprowadziło do miast, a dziadków mają na wsiach - to standard. Ale dostaną na wsiach te domy/działki.


@MakaronowyStwor: Co byś zrobił w sytuacji gdy dziedziczysz dom na wsi ale musi przejsc remont za jakies 400k aby go doprowadzic do obecnych standardów i nie ma tam żadnej pracy w okolicy za wyższą pensje niż minimalna krajowa? Mieszkał byś tam? Sprzedał?(ciekawe komu) Dziedziczenie takiego spadku to niekiedy więcej problemu niż
  • Odpowiedz