Aktywne Wpisy

jmuhha +17
Może mi ktoś powiedzieć co spowodowało, że kierowcy tira zarabiają aż 20-22k? ( ಠ_ಠ)
Te towary są ze złota czy jaki h@$:
Te towary są ze złota czy jaki h@$:
źródło: 1000025583
Pobierz
Akuzativ94 +51
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
@SzmaragdowySmok: jak ruchasz brzydką laskę to i bez finasterydu nie stanie ( ͡º ͜ʖ͡º) U mnie finasteryd + spironolakton (jak uważasz, że finasteryd to kastracja, to obczaj sobie tego skur*ysyna xd) i wszystko działa jak należy.
@mirko_anonim: zgadza się - tak uważasz. Ale tak nie jest. Stosujesz finasteryd w formie wcierki, więc wchłaniasz go w niemal homeopatycznej ilości. Taka ilość nie może mieć innych działań niepożądanych, niż psychogenne.
0.025% (takie stężenie podał OP) = 0.00025 g/ml = 0.25 mg/ml
0.25 mg/ml * 0.5 ml (około tyle pewnie nakłada jednorazowo) = 0.125 mg
Więc nawet gdyby wchłonęło się 100% (a tyle i tak się nie wchłonie), to przy pojedynczym nałożeniu byłoby to 0.125 mg, czyli 8-krotnie mniejsza dawka niż podawana normalnie doustnie na łysienie, i 40-krotnie mniejsza niż dawka podawana na rozrost gruczołu krokowego.