Wpis z mikrobloga

Szybko poszło! Jeszcze niedawno GUS prognozował, że będzie spadek ludności do 33 milionów. Teraz już prognozują niecałe 31 milionów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja Wam powiem, że to nadal są bajki dla frajerów. Jeszcze za naszego życia w Polsce będzie 20 milionów ludzi (z perspektywą na 10 milionów za następne pokolenie).

Mi to w sumie już koło cyki lata. KO nie jest w niczym lepsza od jarka. Dzisiaj przedstawili projekt ustawy dopłat dla deweloperów. Dla tego kraju już nie ma żadnej nadziei.

W następnych wyborach, i w każdym przyszłych, głosuję na PIS! Niech już ten kraj upadnie.

Sam niebawem wyjadę z tej wyludniającej się dziury, także póki tu jeszcze jestem, to zrobię co w mojej mocy, żeby było nawet mniej niż 20 milionów ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na łożu śmierci, na jakiejś rajskiej wyspie, będę z satysfakcją wspominał ten wpis - "miałem rację, GUS od zawsze opowiadał bajki" - będę tryumfował!.

Hasta la vista Polsko!

#nieruchomosci #mieszkanie #demografia #bekazpisu #bekazpo
  • 31
  • Odpowiedz
@unlucky_: wykopki wymyslaja bajki, ze w Polsce jest zle i drogo (bo ich nie stac). Potem pojada do swojej ukochanej Europy Zachodniej, dostana w pape od murzyna na ulicy bo sie krzywo spojrzeli i beda wracac do Polski z podkulonym ogonem.
  • Odpowiedz
Jeszcze za naszego życia w Polsce będzie 20 milionów ludzi (z perspektywą na 10 milionów za następne pokolenie).


@haha123: Oczywiście nikt nie obiecuje że dożyjesz do czasów w których będzie 20mln polaków( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@haha123: Ja też jestem takiego zdania. Roczniki wychowanie w pełni w świece cyfrowym (według mnie to urodzeni po 2004 roku) lada chwila będą jedynymi rocznikami do rodzenia. Przecież my będziemy mieli poniżej 100k urodzeń. Na zachodzie będzie to samo.
  • Odpowiedz
Potem pojada do swojej ukochanej Europy Zachodniej, dostana w pape od murzyna na ulicy bo sie krzywo spojrzeli i beda wracac do Polski z podkulonym ogonem.


@majkel88: przy takiej dzietności jak mamy teraz to za 20 lat będziesz miał to samo w Polsce.
  • Odpowiedz
ja wybieram Azję. Może nawet z LuckyStrike się zbratam.


@haha123: przecież w Azji (Korea, Chiny, Japonia, Tajwan) masz jeszcze gorszą sytuację demograficzną niż w Polsce.
  • Odpowiedz
@haha123: Dobry wybór, jedź to Chin. Tam to nie ma patodeweloperki, zanim wybudują ci mieszkanie na które już zakredytowałeś się na całe życie to już zaczyna się sypać xD
  • Odpowiedz
  • 3
Ja Wam powiem, że to nadal są bajki dla frajerów. Jeszcze za naszego życia w Polsce będzie 20 milionów ludzi (z perspektywą na 10 milionów za następne pokolenie).


@haha123 Czy na pewno? Miliony mieszkańców krajów rozwijających się czekają, by móc się tu osiedlić. A nam będzie potrzeba osób w wieku produkcyjnym, by utrzymać starzejące się społeczeństwo.
  • Odpowiedz
A nam będzie potrzeba osób w wieku produkcyjnym, by utrzymać starzejące się społeczeństwo.


@BenAli: czyli że emerytur nie będzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) po co w takim razie ludzie pracują, oddają swoje najlepsze lata januszeksowi żeby na starość wyjść na dziada xd
  • Odpowiedz
@haha123 wyludni sie jeszcze bardziej bo jak mlodzi zobacza jaki podatkowy ciezar musza dzwignac (by utrzymac wszystkich emerytow) to chetnie zmienia obywatelstwo na takiego kraju, ktory problemow z dzietnoscia nie ma.
  • Odpowiedz
@haha123: Najśmieszniejsi są naiwniacy na UoP co oddają pół pensji i w zamian za to nie dostaną emerytury bo za 50 lat jak będą starzy, będzie właśnie 20 milionów Polaków w tym 3/4 NIE będzie w wieku produkcyjnym XDDDDDDDDDDD. *machający papież*
  • Odpowiedz
Roczniki wychowanie w pełni w świece cyfrowym (według mnie to urodzeni po 2004 roku) lada chwila będą jedynymi rocznikami do rodzenia. Przecież my będziemy mieli poniżej 100k urodzeń. Na zachodzie będzie to samo.


@dawid-poselski: dochodzi jeszcze fakt że te roczniki same pochodzą z niżu demograficznego, więc tutaj innej opcji nie ma niż drastyczny spadek liczby urodzeń. Tylko ściągniecie milionów murzynów z afryki może odwrócić ten trend ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz