Wpis z mikrobloga

Szybko poszło! Jeszcze niedawno GUS prognozował, że będzie spadek ludności do 33 milionów. Teraz już prognozują niecałe 31 milionów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja Wam powiem, że to nadal są bajki dla frajerów. Jeszcze za naszego życia w Polsce będzie 20 milionów ludzi (z perspektywą na 10 milionów za następne pokolenie).

Mi to w sumie już koło cyki lata. KO nie jest w niczym lepsza od jarka. Dzisiaj przedstawili projekt ustawy dopłat dla deweloperów. Dla tego kraju już nie ma żadnej nadziei.

W następnych wyborach, i w każdym przyszłych, głosuję na PIS! Niech już ten kraj upadnie.

Sam niebawem wyjadę z tej wyludniającej się dziury, także póki tu jeszcze jestem, to zrobię co w mojej mocy, żeby było nawet mniej niż 20 milionów ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na łożu śmierci, na jakiejś rajskiej wyspie, będę z satysfakcją wspominał ten wpis - "miałem rację, GUS od zawsze opowiadał bajki" - będę tryumfował!.

Hasta la vista Polsko!

#nieruchomosci #mieszkanie #demografia #bekazpisu #bekazpo
  • 31
  • Odpowiedz
@haha123: Szczerze mówiąc jeśli w 2024 roku mimo całego rozwoju przemysłu i automatyzacji pracy nie ma lepszgo pomysłu na system emerytalny niż piramida finansowa która jebnie jak tylko spadnie dzietność to to zasługuje żeby jebło. Niech to przejmie ktoś bardziej cywilizowany
  • Odpowiedz
@haha123: łączysz ludność kraju o nazwie Polska z populacją narodowości polskiej, a choć są to powiązane rzeczy to wcale nie znaczy że są w 100% ze sobą tożsame. Będzie 20mln Polaków i 20mln ludności o przeszłości imigranckiej
  • Odpowiedz
@haha123: w sumie się zgadzam ale jest jeszcze co najmniej jeden aspekt, w Polsce nadal są niskie zarobki, coraz ciężej się utrzymać zwłaszcza ludziom wchodzących na rynek pracy, ale nie tylko a zachód czeka z otwartymi drzwiami, nie wykluczam imigracji zarobkowej kolejnych milionów ludzi do pracy do 2030 a pewnie po drodze znowu pojawi się jakiś czarny Łabędź, można nabrać migrantów tylko znowu, to będą same chłopy z Indii czy chooy
  • Odpowiedz
@BenAli: masz rację chcą się osiedlić tylko by się nam system spinał to nie tylko potrzebny jest pracownik w stosownym wieku ale też są potrzebne jakieś kwalifikacje. Niemcy się zorientowali że praca uchodźców z takiej Somalii,Erytrei itd jest niewiele warta w ich gospodarce i taki imigrant podczas pobytu w RFN przynosi stratę budżetowi państwa. Będziemy rywalizować o sensownych ludzi z Azji,Ameryki płd i w mniejszym stopniu Afryki północnej. Powrócimy do społeczeństwa
  • Odpowiedz
Szczerze mówiąc jeśli w 2024 roku mimo całego rozwoju przemysłu i automatyzacji pracy nie ma lepszgo pomysłu na system emerytalny niż piramida finansowa która jebnie jak tylko spadnie dzietność to to zasługuje żeby jebło.


@Werdna: KAŻDY system emerytalny wymaga, aby dzieci rodziło się więcej, albo przynajmniej tyle samo. Nie da się inaczej. Jedyna sytuacja, kiedy mogłoby się to zmienić, to totalna automatyzacja wszystkiego, żeby nikt nie musiał pracować, a wszystko było
  • Odpowiedz