Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy to ze mną jest problem jeśli pokłóciłem się z różową o to, że stwierdziła że z chęcią uprawiałaby seks z pewnym celebrytą?
Początkowo myślałem, że tak sobie żartuje, ale zacząłem dopytywać czy na pewno tak uważa. Czy może chodzi jej, że przespałaby się z nim gdybyśmy nie byli razem, ale nie, zrobiłaby to nawet teraz gdyby tylko była taka możliwość. Że gdyby wszedł nagle do pokoju i chciał to z nią zrobić to majtki od razu leciałyby w dół.

Czuję się z tym źle, bo nie rozumiem jak można powiedzieć takie rzeczy osobie, którą niby się "kocha" i jest się z nią w związku wiele lat.
#seks #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 28
  • Odpowiedz
@jakby_nie_patrzec: Wiesz, ludzie albo mają szacunek do samych siebie, albo nie mają. Jak ktoś nie ma tego szacunku to ściągnie majtki przed poznanym przed chwilą na dyskotece chłopakiem, bo się spodobał wizualnie, tak samo ściągnie przed influencerem, tak samo przed aktorem, od razu, bez niczego, nie wiedząc jaką w ogóle jest osobą. Jeszcze inna ściągnie majtki na dzień dobry przed jednym typem, bo przyjechał ładnym samochodem i wygląda na gościa przy
  • Odpowiedz
@suvi1994: Ty, ale Ty mi tu tłumaczysz jakieś podstawowe rzeczy jakbym miał 12 lat i nigdy nie miał dziewczyny. Prawda jest taka, że po ludziach widać czy są tymi mentalnymi #!$%@? czy nie, tylko niektórzy są albo ślepi albo tak zdesperowani, że tego nie chcą widzieć, a potem jest płacz i gadanie jakim to ten chłop/baba są #!$%@?. I może są, tylko to ty jesteś idiotą/tką, który/a przez x lat tego
  • Odpowiedz
@jakby_nie_patrzec: z jakiegoś powodu odebrałem to co napisałeś jakbyś twierdził, że każda kobieta byłaby skłonna natychmiastowo rozłożyć nogi przed jakąś znaną osobą, tylko dlatego, że ta osoba jest znana, a jeśli twierdzi inaczej to kłamie, może dlatego, że napisałeś, że wolałbyś usłyszeć to co op i doceniłbyś szczerość laski, bo gdyby powiedziała inaczej to i tak byś jej nie uwierzył
  • Odpowiedz
@suvi1994: To nie o to mi chodziło. Nie twierdzę, że każda by tak zrobiła, jestem wręcz pewien, że nie każda. Po prostu bym jej nie uwierzył, bo tak jak napisałem wcześniej, jeśli nie była w takiej sytuacji, to sama nie wie co by zrobiła. Powiedzieć jest łatwo, ale to co kobiety mówią, a co robią, jest często rozbieżne.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja nie mam chłopaka, a jakby ktoś zapytał czy poleciałabym na jakiegoś lubianego atrakcyjnego celebrytę, to powiedziałabym że to zależy czy byśmy się poznali i bym się zakochała. Mega dziwne, żeby osoba będąca w związku miała taką pustą refleksję, o bzikaniu się z jakimś sławnym randomem. Mówienie tego jest nieczułe i słabo świadczy o miłości.

  • Odpowiedz
@suvi1994: Ty, ale Ty mi tu tłumaczysz jakieś podstawowe rzeczy jakbym miał 12 lat i nigdy nie miał dziewczyny. Prawda jest taka, że po ludziach widać czy są tymi mentalnymi #!$%@? czy nie, tylko niektórzy są albo ślepi albo tak zdesperowani, że tego nie chcą widzieć, a potem jest płacz i gadanie jakim to ten chłop/baba są #!$%@?. I może są, tylko to ty jesteś idiotą/tką, który/a przez x lat tego
  • Odpowiedz