Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć Mirki,
Całuję rączki Mirabelki,

9 lat z wami tutaj śmieszkuję, nawet przez chwilę byłem bordo, dużo kontaktów cały czas aktywnych dzięki wykop party i dlatego śmigam z anonka.
Chcę się z wami podzielić sposobem na #!$%@? po same uszy waszego największego wroga albo #!$%@? pranka sześciesięciodzięwiecio (69) lecia.
No to lecim na Szczecin.
Ja raczej piwniczak, grono znajomych też piwniczaki. W sumie może z 10 osób. Piwniczaki, ale jak to się mówi o alkoholikach - wysokofunkcjonujący. Wszyscy w it, klimaty od growth/expansion startupy, przez sissigniory gamedev, po c-levele w znanych i zwykle nielubianych brandach. Mądre człowieki można rzec.

Do rzeczy. Przechodziłem cięzki czas. Jakiś rok przed "prankiem" rozstałem się z różową, pół roku później ginie w wypadku samochodowym mój przyjaciel, miesiąc później najbliższa mi osoba z rodziny dostaje diagnozę - nowotwór trzustki, max 6 miesięcy życia, nie mijają dwa miesiące jak na treningu zrywam krzyżowe kolana, a na koniec jeden z moich kontraktorów wypływa do góry brzuchem i mówi "gud dżob mister, no monyj, łi benkrut, tejk ker", a na koniec mam włam na podwórko skąd do nowego właściciela wyjeżdża wóz, który tydzień wcześniej wykupiłem z leasingu...

Pojawiła się załamka - nie ma co ukrywać. Piwniczaki wspierają jak mogą, to znaczy jak se przypomną. Aż zebrałem się w kupę i do piwniczaka1 mówię - "Ty, ja to mam dość już. Muszę zmienić klimat ziom, za trzy dni mam samolot, telefon off, komunikatory off, relaks on. Wrócę jak będę - nie wiem kiedy, jak mi się spodoba to nigdy. Zaopiekuj się moją lalunią i przygotuj na sezon jakby co - pilot do garażu wiesz gdzie jest. Over & out." Plan był 1-3 miesiące pozwiedzać odwalając fuchy (ror, flutter, dart pro here & more).
*lalunia = moto (BMW R1200RT)

I wjeżdża mięso.
Piwniczak puszcza famę dalej dodając, że ja na bank chcę się #!$%@?ć. Jeden z piwniczaków wychodzi przed szereg i dzwoni na 112. Drugi dzwoni do mnie i pyta "co tam, jak tam, siedzisz na chacie?". Ja na to "no a gdzie mam siedzieć? a co?". "a nic, nic, to wpadnę na piwerko czy coś nie".

Za 10 minut wpada. Pogotowie, dwóch policjantów w cywilu i czterech piwniczaków.

Wszyscy jednogłośnie uznają, że chciałem popełnić samobója i zostaję wywieziony do psychiatryka na oddział zamknięty.

I teraz uwaga. Spędzam tam trzy tygodnie, bo polskie prawo w takich sytuacjach jest tak sztywne i jednoznaczne, że tylko lekarz może wyrazić zgodę na wypisanie lub sąd, ale w tej opcji procedura od wysluchania, przez biegłego, po rozprawę potrafi trwać ponad miesiąc.

Pierwsze spotkanie z lekarzem - 4 dni od wsadzenia mnie do czubków. "Obserwujemy"
3 dni później. "Obserwujemy"
Po półtora tygodnia od wsadzenia - "Nie ma pan myśli samobójczych, ale przeżywa Pan czas cięzkiego stresu, którego następstwem są zaburzenia prowadzące do podejmowania lekkomyślnych, impulsywnych zachowań jak na przykład decyzja o wyjeździe z kraju".
Po dwóch tygodniach chcą mnie szprycować jakimś gównem. Więc musiałem zmienić taktykę na współpracującego pacjenta.
Po trzech tygodniach udawania i odgrywania zdrowego czubka wychodzę na wolność.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Dla weryfikacji mogę przedstawić wypis z czubkolandii.
#polska #przegryw #wygryw #psychologia #psychiatria #prank



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
@mirko_anonim gruba historia. Wiesz z jednej strony to tak mogło zabrzmieć jak chęć odebrania sobie życia. Z drugiej strony zastanawiające jest to jak działają procedury. Moim zdaniem powinno być tak że psychiatra po przebadaniu ocenia czy faktycznie musisz być w zamkniętym miejscu. Mam doświadczenie z babcią po którą przyjechała policja i zabrali do szpitala ale tam powiedzieli ze jest normalna i do domku. Fakt zabrali do normalnego szpitala a nie psychiatrycznego.
@mirko_anonim: pomożesz mi? Też mam stresy mocne, nerwica mi się zwiększyła po psychiatryku ehhh poleciałbym do Hiszpanii ale kasy nie mam. Wyślij 1000 jakoś się kiedyś odwdzięczę

Blik 697417110 i Paypal
Dzięki