Wpis z mikrobloga

@ignorancie
Pomyśl, że to ci sami ludzie którzy potrafią spędzić GODZINY na stalkowaniu kogoś tylko po to żeby w jakiś sposób komuś dosrać czy to donosem do rodziny i firmy w której ofiara pracuje czy zwyczajnym zmuszeniem do usunięcia konta bo ktoś ma dość prześladowania

Mnie już nic nie zdziwi po tym i po tym jak jeden autystyk tutaj zesrał się bo trailer GTA VI nie reprezentował faktycznej demografii Miami
  • Odpowiedz
@open_or_die pewnie liczą czarnoskórych w reklamach ubrań. Ciężko jest takim Mariuszom z Brighton wytłumaczyć, że agencje reklamowe robią reklamy do wszystkich krajów i nikomu się nie chce szukać modela z polackim ryjem, żeby taki Mariusz mógł się poczuć zaopiekowany. Jeżeli ktoś wyniósł rasizm z domu i dodatkowo ma autyzm to go nie przekonasz
  • Odpowiedz
@ignorancie: Nic tak nie podnieca niektórych wykopków jak rosły czarnoskóry mężczyzna. Jeżeli to ich kręci, to niech sobie szukają na zdrowie co mi do czyichś upodobań seksualnych.
  • Odpowiedz
@ignorancie: i jeszcze nie chcą kupować produktów jak w reklamie jest murzyn.

Jeszcze w gorących wisi wpis, że gościu nie może kupić wybranej czapki, bo jest tylko dla murzynow :(

Czemu? Bo modelem był mulat xD

nie jestem rasistą, ale trzeba walczyć z żydowskim programowaniem Husarzy, by ci mieszali ras, bo biały musi zostać biały i nie założę czegos, co nosi murzyn, nawet jeśli tylko w reklamie - tak można przetłumaczyć
  • Odpowiedz