Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Muszę, bo się uduszę ;) Myślałam, że nigdy tego nie napiszę - Jędrek, zaplusowałeś. Oficjalnie przestaję o Tobie mówić per Srędrzej. Jako jedyny podszedłeś do szlochającej Ady.
Życzę Ci, byś wyrwał się z domu niewoli, ups, z pary z Judaszową. Mam to gdzieś, do kogo pójdziesz, może być i Olka, jeśli wyzwala w Tobie... jakieś odruchy życiowe.
Ady mi żal. Tak po ludzku. Krótko była, zanim odpadła Luiza, wiele nie widziała, a narzekać sobie każdy może. Przemówił do mnie ten szloch. I tyle.
  • 10
  • Odpowiedz
@MajaF1: No tak, tylko płaczącej osoby się nie zostawia, tylko siada się obok, nawet nic nie mówiąc, jeśli brakuje słów. To był miły gest, ale w ogólnym rozrachunku zachował się ciapowato.
  • Odpowiedz
@BigShow Wiesz co, są różni ludzie. Jak moja przyjaciółka płacze, to ostatnie czego chce, żeby ktoś przy niej siedział. Nienawidzi tego, bo się jeszcze bardziej rozkleja. Nie wiem, jak jest z Adą
  • Odpowiedz
@amanda12: Jasne, ale to wtedy sama może powiedzieć. Jędrula jak od razu założył w pytaniu, czy chcesz zostać sama, gdy ona się odizolowała, to sam postawił się w odbiorze "ja chcę stąd uciec". Gdyby usiadł, zaczął pocieszać i usłyszał od niej słowa bez sugerowania pytaniem, że chce zostać sama, to wtedy oczywiście powinien odpuścić.

No ale przyznaję, że takiej wiedzy nabywa się z wiekiem, wielu facetom spalają się połączenia synaps w
  • Odpowiedz
@BigShow Pytanie, czy gdzieś poza kadrem wcześniej o tym nie rozmawiali. Bo szczerze mówiąc, montaż w tym sezonie czasami bywa dziwny. Zamiast pokazać jakąś fajną rozmowę, dają… obcinanie paznokci. A potem się okazuje, że w sumie była spina, nie pokazali, a pan lektor gra bohatera, jaki to Bartek niewinny xD
  • Odpowiedz
No tak, tylko płaczącej osoby się nie zostawia, tylko siada się obok,


@BigShow: no ok,masz rację ,ale ona powiedziała że chce pobyć sama,że ma ją zostawić ( jak zrozumiałam) więc dlatego odszedł
  • Odpowiedz
ale ona powiedziała że chce pobyć sama,że ma ją zostawić


@Amikamamy: On spytał, czy chce zostać sama. To trochę tak, jakby spytać zakrwawioną osobę po wypadku, czy wszystko w porządku. No niezbyt mądre pytanie, o to mi chodzi.
  • Odpowiedz
@BigShow: ok ,może i masz gdzieś tam rację,dla mnie to widząc ją z oczami w dół ,szlochającą pomimo że jej zadał pytanie wywnioskował że woli być sama i stąd to pytanie,ale tak czy owak + dla niego że podszedł chociaż inni też zaczęli do niej podchodzić
  • Odpowiedz