Wpis z mikrobloga

@Xtreme2007:

@fanmarcinamillera: Polska nie musi do nikogo należeć, niepodległość, mówi Ci to coś?

Machaj dalej szabelką bez wyobraźni pod sztandarem górnolotnych haseł, które do niczego nie prowadzą

@fanmarcinamillera: Nie nie jest, powiedział że ruch narodowy i nowa nadzieja walczy aby jak najwięcej ugrać na tym co jest teraz a Braun wszedł dalej i mówi ale niezbyt agresywnie o wyjściu i jest to jedna z opcji.

Więc nie Kłam i
@fanmarcinamillera juz ci mowie do takiego jak uk, olewasz emisje co2 i handel nimi i boom nagle masz tani prad, gaz, przemysl jedzie na tych dwoch surowcach glownie gaz. Obcinasz podatki i clo i masz fury z chin lub usa, taki minivan toyota sienna w stanach 40k dolcow czyli 160k za tyle to u nas focusa masz. To co wzielismy z uni juz wiecej nie dostaniemy teraz zaczyna sie doplacanie do tych
@Xtreme2007 niestety mylisz się. Za mały i za słaby kraj że to być mocarstwem a bez tego, szczególnie w naszym położeniu geograficznym, ktoś będzie na nas naciskał.
Wiem, że pięknie się mówi o niepodległości i takie tam, ale w dzisiejszym świecie z dzisiejszą gospodarką (o stronie militarnej nawet nie zaczynam) opowieści o całkowitej niezależności to jakieś bajki nawiedzonych konfiarzy bez szkoły.
Takie są realia a teraz do łóżka bo jutro kartkówka z
juz ci mowie do takiego jak uk, olewasz emisje co2 i handel nimi i boom nagle masz tani prad, gaz, przemysl jedzie na tych dwoch surowcach glownie gaz.


@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: surowce to na allegro se kupisz od ruskich. Ty sobie możesz obniżać cło, ale Tobie #!$%@?ą takie, że się nie pozbierasz. Cła ujebią większość naszego handlu zagranicznego, ale za to se będzie mireczek mógł tańszym chińczykiem jeździć. XD

nie wiem, czy śmiać
@ajuto00 no tak bo wyprali ci łeb, ze poza unia se nie poradzisz. Jakos inne kraje z naszego bloku nie maja super wzrostu mimo wejscia do unii, takze tego to zasluga polakow. Obecnie federalizacja nic nie zmieni bo sozjalizm i ekoglupota zjada innowacyjnosc a europa przegrywa obecnie w kazdej dziedzinie z usa i chinami. Standard zycia pogarsza sie.