Wpis z mikrobloga

A który z tych krajów leży położony między Rosją a Niemcami, czyli dwiema największymi potęgami Europy, które od zawsze parły do wojny i podbojów? #!$%@?łeś chłopie takiego fikoła, że głowa mała. Weź sobie mapę, lekcja geografii na poziomie podstawówki i odpowiedz dlaczego Polska nie może sobie siedziec spokojnie na wyspach i przyglądać co robi Rosja, a co Niemcy i wybierać co im wygodne.


@Lambo994: a ilu żołnierzy ma UE, żeby nas
Bez takiej groźby, dlaczego UE miałaby się jakkolwiek liczyć z naszym głosem, skoro mogliby robić dosłownie wszystko, a my nie moglibyśmy nic z tym zrobić? Czym by to się różniło od zbrojnej okupacji?


@Gumaa: Stary, mam wrażenie, że Ty masz trochę naiwne wyobrażenie o UE. To jest przede wszystkim platforma do negocjacji. Jak wyjdziesz z Unii to nadal będziesz musiał negocjować. Chyba nie myślisz, że 26 krajów będzie wypełniać jakąś regulację,
@CorniMati: Ta, tak jak Tusk i Lewica (chociaż razemki są z tego co wiem przeciwne). Tylko ty zamiast powiedziec no bosak kłamca to mu obicągasz xD i jak ci ktoś tłumaczy to OLABOGA TUSK TUSK TUSK XD
I jeszcze porównujesz stanowisko wychodzenia z ue do bk0 czy paliwa XD Wyjście z UE które nas ekonomicznie, politycznie i defensywnie rozwali do paliwa i mieszkań xDDDD
@AustinTarrou: a niby kto powiedział że tak nie będzie? Mam wrażenie, że ty masz trochę naiwne wyobrażenie o każdym, kto bierze pod uwagę możliwość wyjścia z UE.
@fanmarcinamillera:

Bosak właśnie potwierdził, że Konfa jest za wyjściem z UE

vs

Ja rozumiem, że wyborcy Konfy nie są za bystrzy, ale nie zrozumieć z jego wypowiedzi, że jest za Polexitem, tylko boi się tego wprost powiedzieć, właśnie po to, żeby dalej mamić takich bałwanków jest komiczne, a jednocześnie smutne


Czyli, "tak kłamałem". Ach te lewaczki.

PS. Nie musimy wychodzić. Wystarczy, że będziemy olewać co narzucają i tyle. Niepotrzebna nam kasa
@AustinTarrou: wygląda na to, że masz wyraźne problemy z czytaniem. Próbujesz mi już kolejny raz wcisnąć jakąś wypowiedź, tylko dlatego że taką linię argumentacji sobie ułożyłeś w głowie XD Przeczytaj może wątek jeszcze raz, ale ze zrozumieniem XD
@chlodna_kalkulacja: Bosak mówi, że w 2019 napisali jakiś dokument nt. wyjścia z Unii na wypadek gdyby coś tam... Czyli biorą taką rzecz pod uwagę jako ewentualność. Obecnie w obliczu wojny na Ukrainie mówienie o takich rzeczach wygląda bardzo słabo i jest (jak widać po wpisie na wykopie) wodą na młyn, tym, którzy twierdzą, że Konfa to ruskie szpiony.