Wpis z mikrobloga

Czytając wykop mam wrażenie że jestem jedyną osobą ciesząca sie z kredytu 0% xD mam w dupie ceny kurników od developerów, potrzebuję hipoteki na dokończenie budowy. Mam stan surowy zamknięty, przy takich dopłatach mogę wziąć na wykonczenie pod klucz z bardzo atrakcyjna rata

#nieruchomosci
  • 72
  • Odpowiedz
potrzebuję hipoteki na dokończenie budowy. Mam stan surowy zamknięty, przy takich dopłatach mogę wziąć na wykonczenie pod klucz


@MaxwellStB: finalnie i tak dostaniesz rykoszetem swojego samolubstwa. Wijesz sobie gniazdko żeby się zabombelkować (albo już to zrobiłeś) ale twoje dzieci wejdą w dorosłość w kraju starych ludzi. Gdzie wszystko będzie ustawione przez staruchów pod staruchów a każdy młody będzie miał po 2 emerytów na utrzymaniu. W służbie zdrowia nie będzie komu ich
  • Odpowiedz
Czytając wykop mam wrażenie że jestem jedyną osobą ciesząca sie z kredytu 0% xD mam w dupie ceny kurników od developerów, potrzebuję hipoteki na dokończenie budowy. Mam stan surowy zamknięty, przy takich dopłatach mogę wziąć na wykonczenie pod klucz z bardzo atrakcyjna rata


@MaxwellStB:
To, że jesteś egoistą i egocentrykiem to jedno, ale to, że ten program wywali Ci efektami w twarz za kilka miesięcy jak i lat to inna kwestia.
  • Odpowiedz
@MaxwellStB: dzięki temu kredytowi przyśpieszysz wykończenie domu, a potem przez resztę życia na każdym kroku (czy to produkty czy usługi) będziesz płacił coraz więcej do tego stopnia, że w ciągu pewnie 10 lat oddasz to co dostałeś biorąc ten kredyt i dalej będziesz musiał oddawać xD Ja tam całe życie idę do przodu dzięki pracy i w sumie daje mi to satysfakcję, że nie wystawiam ręki po jakiekolwiek zasiłki, a tacy
  • Odpowiedz
@Czoso: mordo, a jakbyś był na miejscu opa to co - płakałbyś nad faktem bk0% czy wziął i był uradowany, że pomoże Ci to w wykończeniu chaty?
  • Odpowiedz
@MaxwellStB: Cieszyć się że akurat będziesz miał pieniądze na dokończenie można, ale w tym samym czasie nie zauważać jak #!$%@? to jest projekt i jak negatywne dla społeczeńtwa efekty przyniesie to już głupota.
  • Odpowiedz
@MaxwellStB: wg wykopków powinieneś w imię solidarności społecznej nie brać udziału w tym programie. Tak jak cała reszta tych którzy się łapią XD Samobiczowanie się bo ktoś się nie łapie na jakiś program to super plan. Sam brałem bk2, z wtórnego, mam wyje,bane czy ceny wzrosną czy wprowadzą kataster czy nie, czy materiały podrożeją czy nie. Nie handluję mieszkaniami, nie wynajmuję, po prostu chciałem mieć gdzie mieszkać przez najbliższe kilkanaście lat
  • Odpowiedz
  • 0
@stanleymorison

Przestańcie mnie zaczepiać hultacje, bo w pracy jestem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja nie mam pretensji do was o to. Już pogodziłem się z tym, że większość słucha disco polo i z tym, że większość jest kierowana samolubnymi prymitywnymi instynktami.

Nie mam wobec was wyższych oczekiwań jedynie proszę nie mierzcie tych 15% swoją miarą (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@-pafel:

4 łazienki w domu to po co?

bo mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedna to samo wc, jedna na parterze wspolna dla dzieci/gosci jak ktos nocuje, jedna prywatna przy sypialni i jedna na poddaszu. Mała szansa, że ktoś będzie musiał nogami przebierać ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz