Wpis z mikrobloga

Czytając wykop mam wrażenie że jestem jedyną osobą ciesząca sie z kredytu 0% xD mam w dupie ceny kurników od developerów, potrzebuję hipoteki na dokończenie budowy. Mam stan surowy zamknięty, przy takich dopłatach mogę wziąć na wykonczenie pod klucz z bardzo atrakcyjna rata

#nieruchomosci
  • 72
  • Odpowiedz
@MaxwellStB: Bo myślisz tylko o sobie :D Tylko nie bierzesz pod uwagę, że materiały zdrożeją, ekipy też i pod koniec tej kasy może braknąć bo tak wszystko #!$%@?. Dlatego jak będziesz brał to z dużym zapasem bo zostaniesz z ręką w nocniku.
  • Odpowiedz
Tylko nie bierzesz pod uwagę, że materiały zdrożeją, ekipy też i pod koniec tej kasy może braknąć bo tak wszystko #!$%@?.


@toshibaas: Jakoś przy bk2 ani ekipy ani materiały nie zdrożały. Wręcz przeciwnie, dalej tanieją.
  • Odpowiedz
  • 635
@MaxwellStB: po prostu jesteś kolejnym samolubem jak 85% społeczeństwa i masz w doopie zdrowy rozwój tkanki społecznej tylko jak pies pawłowa leci ci ślina na to, że coś dostajesz. a powiem więc więcej, zapewne złośliwie cieszysz się, że ktoś czegoś nie dostanie, a ty tak (to w końcu prawie jak wygranie na loterii albo namiastka sukcesu)

Nie mam do ciebie pretensji, to typowy odruch psa pawłowa charakterystyczny dla pisowców oraz jak
  • Odpowiedz
@MaxwellStB: cieszysz się,bo patrzysz krotkowzrocznie. Będziesz miał z tego lokalną korzyść, ale gdy będziesz chciał kupić cokolwiek (Ty, rodzina, Twoje dzieci w przyszłości) to ceny przez ten program będą znacznie wyższe, więc docelowo na tym możesz stracić.
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: z materiałami się zgodzę były tańsze, ale też było to pokłosie wcześniejszego wzrostu cen. Ekipy w moim regionie poszły w górę, jeszcze teraz kiedy minimalna wzrosła. Nie mówię już o czymś bardziej zaawansowanym jak rekuperacja czy pompy ciepła tam też były wzrosty kosztów.
  • Odpowiedz
po prostu jesteś kolejnym samolubem jak 85% społeczeństwa i masz w doopie zdrowy rozwój tkanki społecznej


@Czoso: ty też masz to w dupie, boli cie że nie kupisz mieszkania i tyle. Reszta to wymówka, jesteś takim samolubem jak OP, tylko gorszym bo z wyparciem xD
  • Odpowiedz
@MaxwellStB: wiesz czym roznica sie elita od plebsu? Elita widzi szerzej, martwi sie wiecej niz o czubek swojego nosa. Moze jestes ograniczony, ale za to na pewno szczesliwszy!
  • Odpowiedz
@MaxwellStB: Na pewno cieszyłeś się też z zasiłków pis, a słowo inflacja gdzieś przewinęło się w TV. Tak zupełnie serio, nie chcę cię obrażać,ale to jest to samo- mieszkania zdrożeją niemal proporcjonalnie, również dla ciebie. Zysk będzie relatywnie niewielki, a w długim terminie zostaniemy pozbawieni możliwości kupna horrendalnie drogich mieszkań, zostanie nam tylko wynajem.
  • Odpowiedz