Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci

Mam w obserwowanych na otodom z prawie 400 nieruchomości. Powiem wam że od 2-3 dni jak pojawiło się info o kredycie 0% że "wjedzie na pewno" to zaczęły znikać jak ciepłe bułeczki. Chyba nawet wyprowadzka z #wroclaw na #gornyslask nie uratuje mnie przed przepłaceniem i niedługo w #bytom mieszkania będą po 25k za m2 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
@FLAC: No kto by się tego spodziewał. No przecież na pewno nie podrożeje xD My bezpieczniki zamontowali xD

400 nieruchomości? Podziwiam. Ja tylu nie dałem rady znaleźć jak szukałem, a co dopiero obserwować xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@throwawayaccount1: Zabrze, Gliwice, Chorzów, Katowice, Bytom, Tarnowskie góry, Sosnowiec, doborowa Górnicza, ruda śląska, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice itd
  • Odpowiedz
Ja to chyba jestem jakas dziwna. Jak kupowałam mieszkanie to obejrzałam 3 nieruchomości. Ogólnie zainteresowana byłam tylko jedna dzielnica, i dwoma inwestycjami. Decyzja została podjęta w ciągu 3 tygodni. I tak mam że wszystkim jak jade do sklepu po meble to biorę z tego sklepu w którym jestem bo myśl, że man jechać do innego sklepu mnie dobija. U mnie nue ma czeg9s takiego, że jade sobie oglądać kabiny prysznicowe albo robie
  • Odpowiedz
@FLAC: ostatnio z czystej ciekawości sprawdziłem otodom i w centrum są mieszkania po prawie pół miliona. No szczerze mówiąc to nie wiem kto kupi mieszkanie za tyle w Bytomiu.
  • Odpowiedz
@Nadia_: jak ja kupowałem to obejrzałem chyba w sumie 5 mieszkań, plus jakieś 10 innych miałem jeszcze w excelu z tabelką wszystkich parametrów i dokładną punktacją. Ogólnie w internecie obejrzałem ich setki.
Może to nie strasznie dużo, ale ja podziwiam ludzi, którzy po prostu widzą od razu że coś im się podoba i to biorą. Ja takiego instynktu nie mam. Nie jestem pewny czego chcę, np. nie jestem pewny jakie miasto,
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Nadia_: ja nie kupuję mieszkania już teraz, tylko mam tyle obserwowanych w celu właśnie między innymi parzenia czy pojawia się jakiś trend np wzrostu lub spadku cen, liczby ofert itd
  • Odpowiedz