Wpis z mikrobloga

Mirki pytanie bo przez błąd techniczny otwarła mi się zła skrytka lecz dopiero następnego dnia po sprawdzeniu statusu paczki zorientowałem się że coś tu jest nie tak (mianowicie ze miałem do dużej wrzucić a otwarła się mała, wtedy na to nie zwróciłem uwagi bo oprócz tego wysyłałem jeszcze 2 inne paczki) Na infolinii powiedzieli że kurier przeszuka skrytkę by przerzucić do odpowiedniej i że mam się nie stresować bo paczka na pewno się nie straci TYMCZASEM dostaje nastepnego dnia maila że paczki nie ma i że mam se złożyć reklamację, magicznie wyparowała ? XDDDD kurier sobie po prostu ukradł paczkę? Bo na chłopski rozum kto jak nie on, tylko on miał tą możliwość, nawet na infolinii powiedzieli że tylko on miał możliwość otwarcia, co mam zrobić? Otworzył skrytkę zdalnie więc na kamerach nie ma zadnego śladu więc nawet mógł po godzinach przyjść zabrać albo posłać jakiegoś slupa by to zrobił, a pewnie swój swego broni, wiadomo jak jest, złodziej nie przyzna się że jest złodziejem, paczka w końcu oficjalnie nie była zarejestrowana w paczkomacie, ale ja nawet im wysłałem filmik z nadania bo zawsze to robię. Na dodatek w środku była markowa bluza za 500 zł, trochę słabo bo co jeśli miałbym wysłać jakiegoś iphone czy coś jeszcze wartościowego ? Proszę o jakąś radę co w tym kierunku mogę zrobić, każda mała rada pomoże bo mi się już naprawdę pomysły skończyły

#inpost #afera #kurier #olx #allegro #aliexpress
  • 3
  • Odpowiedz
@123radzio: Zadzwoń i poproś o numer do kuriera obsługującego ten paczkomat ¯\(ツ)/¯ Pewnie zabrał paczkę i zostawił na sortowni, trudno zrozumieć w jaki sposób pomyliłeś skrytki ale jeżeli dojdą do tego czyja to paczka(o ile wysyłałeś z etykietą) to do ciebie zadzwonią a jak wysyłałeś bez etykiety to zadzwoń i opisz temat to może dostaniesz numer do kogoś z sortowni i po opisaniu paczki i zawartości ją odnajdą i odeślą.
  • Odpowiedz