Wpis z mikrobloga

jak obejrzałem już elfkę i zielarkę to coś jeszcze takiego ciekawego wyszło ostatnio do obejrzenia? ale takiego no wiecie, nie żadne kolejne typowe super walki itd, coś z duszą (gitarą)
#anime #animedyskusja
  • 11
  • Odpowiedz
@Sinti a lewelowanie w pojedynkę widziałeś, mordini? Nie skończyłem sezonu, bo mi się nie chce, ale da się oglądać. Jako takie superwalki to raczej nie są, rzuć okiem na pierwszy ep. Choć często miałem wrażenie że fabuła jest durna i płytka. Widać że materiał źródłowy koreański a nie japoński. Czuć te koreańskie, miejskie patusiarstwo i prymitywizm.

A no i oczywiście "niebezpiemczeństwa w moim ser tzu", Ićikała top. Ale to drugi sezon.

Tylko
  • Odpowiedz
[dubel, usunięto] w ogóle jakim cudem edytując komentarz z oficjalnej apki dodał się jako nowy to chyba tylko świętej pamięci programistycznej Kineretto wie
  • Odpowiedz
  • 1
@tamagotchi: o o to lewelowanie to w sumie trzeba faktycznie obadać, już z 5 lat temu widziałem zachwyty i fanbejs domagający sie adaptacji

a o jaką n tą iteracje madoki chodzi?
  • Odpowiedz
@Sinti są tam fajne motywy, np. dominacji, ale nosz do wuja wafla, odkąd wchodzi do akcji ta loli kuudere krypto psychopatka to się robi spektakl dla skrajnych lolikonów
  • Odpowiedz