Wpis z mikrobloga

możesz wypić jedno piwo, być głodnym, niewyspanym, zmęczonym i starga cię jakbyś wywalił 0.5 wódy. Dlatego to dobrze, że mamy tak restrykcyjne limity i jest ogólna świadomość, że po alko nie powinno się w ogóle jeździć.


@rzaden_problem: Idziesz w jedną stronę swoim tokiem rozumowania i nagle zawracasz. Jest milion czynników utrudniających jazdę gorszych niż jedno piwo, więc dlaczego ten jeden ma być traktowany specjalnie? Może ty lubisz przesadną kontrolę nad życiem
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid: nie nie masz racji, wszystko jest dla ludzi tylko z głową. Musiałeś mieć sporo alko w domu jeśli #!$%@?ło tobie aż tak w drugą stronę

Skoro nie rozróżniasz wypicia sobie alkoholu przez dorosła osobę bo ma na to ochotę , od zaszczanego alkoholika to masz duże zaburzenia w psychice pod tym względem


@muak47: te jedno piwko to czesto wlasnie u takich piwko dziennie, chlopie prosze cie, kogo ty chcesz
  • Odpowiedz
@d4wid: chłopie ty aktywnie promujesz wpisami danielamagicana i femma, więc parafrazując Ciebie
Haaaa tfuuu na patologie która o tym pisze i ogląda, #!$%@? patusy zamiast robić coś pożytecznego to siedzi patol i ogląda gówno i potem gówno ma w głowie. Alkohol przy tym syfie co oglądasz i o czym piszesz w swoich wpisach to soczek bananowy dla mózgu
#czarnolisto dla takiej patologii
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid: chłopie ty aktywnie promujesz wpisami danielamagicana i femma, więc parafrazując Ciebie

Haaaa tfuuu na patologie która o tym pisze i ogląda, #!$%@? patusy zamiast robić coś pożytecznego to siedzi patol i ogląda gówno i potem gówno ma w głowie. Alkohol przy tym syfie co oglądasz i o czym piszesz w swoich wpisach to soczek bananowy dla mózgu

#czarnolisto dla takiej patologii


@muak47: oglądania a uczestniczenie jest dużą różnicą. Ja
  • Odpowiedz
347 zatrzymanych kierowców pod wpływem alkoholu

A ilu było skontrolowanych?
A potem zobaczmy jaki procent sprawców wypadków był pod wpływem.
Bo może się nawet okazać, że osoby pod wpływem jadą ostrożniej i powodują mniej wypadków.
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@StaryPierdziel

>347 zatrzymanych kierowców pod wpływem alkoholu


A ilu było skontrolowanych?

A potem zobaczmy jaki procent sprawców >wypadków był pod wpływem.

Bo może się nawet okazać, że osoby pod >wpływem jadą ostrożniej i powodują mniej >wypadków.


Najgłupsze co dzisiaj przeczytałem, a była mocna konkurencja
@koniecswiatajestbliski kwestia losowości, ja po zdaniu po miesiącu miałem już kontrolę
  • Odpowiedz