Wpis z mikrobloga

@d4wid: A i tak jesteśmy na 2. miejscu w UE, jeśli chodzi o jak najmniejszą liczbę pijanych kierowców w przeliczeniu na liczbę mieszkańców, jednocześnie posiadając jedną z najwyższych liczb kontroli trzeźwości.
A jeszcze trzeba wziąć pod uwagę, że u nas nie rozróżnia się w tej statystyce kierująchych między kierującymi rowerem a samochodem.
Plus jeszcze różne limity, na podstawie których stwierdza się czy kierujący jest pod wpływem.

https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news-trzezwy-jak-polak-najwieksze-klamstwo-o-polskich-kierowcach-,nId,7095125

Także cała UE to
@d4wid: Polska jest na szczęście szarym końcu jeśli chodzi o drink&drive, zarówno w praktyce jak i przyzwoleniu społecznym :-). Za zachodnią granicą tolerowane jest na imprezę samochodem i potem powrót bynajmniej nie po “jednym piwku” czy “lampce wina”, w Polsce u normalnych ludzi nie do pomyślenia.
  • 0
@d4wid: to ty zaczynasz zdanie od #!$%@? więc sporo wątpliwości mam czy ty ukończyłeś tą zawodówkę


@Ravau23: jak ty zdania nie potrafisz złożyć, a mój wulgaryzm nie ma nic do edukacji. To ty piszesz jak upośledzony jakiś z ChoroszczyXD.
To napisz po jakiej szkole jesteś, chętnie poczytamXDDDDDDD
  • 0
@d4wid: strasznie dużo frustracji z ciebie bije. Musisz mieć bardzo smutne życie. Współczuję


@Ravau23: takiej odpowiedzi się spodziewałem po absolwencie zawodówki. Współczuję to ja tobie rozumu, a teraz pal wroty umulungu
@d4wid: odreagowywujesz przeszłość? Byłeś gnębiony w szkole i teraz w internecie możesz sobie odrobić? Zawsze coś na polepszenie samopoczucia. Znam takich ludzi. 160 centymetrów wzrostu, zakola I krótki penis. Może czasami to ja cię w szkole kopałem po dupie xd
  • 0
@d4wid: odreagowywujesz przeszłość? Byłeś gnębiony w szkole i teraz w internecie możesz sobie odrobić? Zawsze coś na polepszenie samopoczucia. Znam takich ludzi. 160 centymetrów wzrostu, zakola I krótki penis. Może czasami to ja cię w szkole kopałem po dupie xd

Odpowiedz


@Ravau23: kopałeś to swojego starego jak ci do wanny wchodził bezbeku. Chłopie zdania nie potrafisz złożyć, musisz być niezłym piwniczniakiem, bo żeby w 2024 mieć problem z interpunkcją, to
@d4wid: opisałeś siebie frustracie? Xd na końcu każdej wypowiedzi potwierdza moja teorię. Brzuch bolał jak miałeś do szkoły iść? To że nie zaprzeczasz o tym też potwierdza że byłeś kopany po dupie i teraz leczysz kompleksy. Twój krótki penis o którym napisałem to moja próba wyjaśnienia jak można być tak #!$%@?
  • 0
@d4wid: opisałeś siebie frustracie? Xd na końcu każdej wypowiedzi potwierdza moja teorię. Brzuch bolał jak miałeś do szkoły iść? To że nie zaprzeczasz o tym też potwierdza że byłeś kopany po dupie i teraz leczysz kompleksy. Twój krótki penis o którym napisałem to moja próba wyjaśnienia jak można być tak #!$%@?


@Ravau23: krótki penis, to akurat potwierdzenie, że jesteś kryptogejem, niestety musisz gdzie indziej szukać.
Z tobą nie da się
@d4wid: co ma moja szkoła do tego że byłeś w przeszłości wyśmiewany przez rówieśników? Załóżmy że nie mam podstawówki nawet. Świadczy to tylko o tym że nie potrafisz mnie zezłomować. Niepełnosprawnego gościa bez wykształcenia. Po co ci była nauka skoro prostej rzeczy nie potrafisz. Twój krótki penis to potwierdzenie braku męskości ;)
  • 0
Załóżmy że nie mam podstawówki nawet


@Ravau23: jak widać, tego nawet nie trzeba zakładaćXD.
Co to znaczy zezłomować? Jak zezłomować typa co nie potrafi zdania złożyć, pisze jakieś wysrywy na poziomie randoma z Choroszczy?
Ale z wykształceniem dobrze trafiłem.
Ty serio ciepły jesteś, że tylko o tych penisach mówiszXD
Upoś wygenerowany przez AI z tiktoka.

Dzień się nie skończył, a już mamy największego łbaXD.
Aż notkę zrobiłem, żeby pamiętać jakbyś mi
d4wid - >Załóżmy że nie mam podstawówki nawet

@Ravau23: jak widać, tego nawet nie tr...

źródło: 0e8d2bd2-39e3-41c1-83cd-26c189091938

Pobierz