Wpis z mikrobloga

@d4wid: A co jest niebezpiecznego w jeździe po 1 piwie? Ciekawe czy wiesz jak bardzo zmęczenie zwiększa szansę na wypadek. Znaczy no rozumiem twoje przekonania ale mam nadzieję, że jednocześnie potępiasz osoby które wstają rano po 5 godzinach snu i jadą autem do pracy - bo to jest znacznie powszechniejszy i poważniejszy problem niż wracanie w sobotę po grillu do domu.
@d4wid: ja mam wrażenie że oni chcą odejść z tego zapisu o odbieraniu samochodów za jazdę po pijaku bo sobie chyba nie zdawali sprawy ze skali rozpicia tego narodu. Przecież by zabrakło miejsca do gromadzenia tych samochodów które zostały odebrane pijakom.
sram na zachód, nie wszystko z zachodu musi być dobre.

Tfu na patusów wsiadających po % do auta


@d4wid: nie wiem jak w naszych warunkach, bo słyszałem takie tłumaczenie, że jakby było te 0,5 promila dozwolone u nas, to więcej #!$%@? jak bąk by jeździło i traktowałoby to jako przyzwolenie na chlanie.
Z mojego punktu widzenia, to zagranicą często zdarza mi się na plaży wydoić ze dwa piwka i potem pojechać
  • 6
@d4wid: A co jest niebezpiecznego w jeździe po 1 piwie? Ciekawe czy wiesz jak bardzo zmęczenie zwiększa szansę na wypadek. Znaczy no rozumiem twoje przekonania ale mam nadzieję, że jednocześnie potępiasz osoby które wstają rano po 5 godzinach snu i jadą autem do pracy - bo to jest znacznie powszechniejszy i poważniejszy problem niż wracanie w sobotę po grillu do domu.


@Bejro: wiadomo, jedno piwerko porównywać do braku snu, jakbym
  • 1
@d4wid no nie porównuję właśnie, powiedzialbym: pół litra <= gorączka < brak snu < pisanie SMSów i prowadzenie < pełny pęcherz < jedno piwko.


@Bejro: spoko, tylko braku snu nie zweryfikujesz, za to już alkohol alkomatem tak
@d4wid No i srasz na to? Taka wieloletnia nagonka na pijanych kierowców, akcje w nich wymierzone, kontrole, uświadomienie. I co? I gówno nadal ginie najwięcej osób w ue w tym kraju na 100 tys mieszkańców xd a na tym zachodzie na który srasz być może policja zajmuje się czymś pożytecznym niż łapaniem gości wczorajszych i jest bezpieczniej

Trudne do połknięcia tabletki: to nie pijani są problemem na polskich drogach. Każdy w tym