Wpis z mikrobloga

Witam, mam pytanie odnośnie bieszczadzkiego worka, a konkretniej czy można rowerem dojechać do źródeł Sanu? Wiem że powinno się zostawić rower przy wiacie natomiast no mimo wszystko wolałbym go mieć ze sobą. Czy może lepiej wypożyczyć gdzieś rower i rzeczywiście zostawić go przy wiacie? Czy ktoś może testował/sprawdzał jak to wygląda? Pozdrawiam
#bieszczady #rower
  • 3
  • 0
@krzjak28: Móc można, tylko, że nie wolno ( ͡° ͜ʖ ͡°), bo ścieżka rowerowa się kończy właśnie tam, gdzie napisałeś. Jak tam byłem dwa lata temu, to było sporo rowerzystów, wszyscy grzecznie odstawiali bicykle i kontynuowali trasę na piechotę.
Wypożyczyć rower kiedyś można było w Tarnawie w Bazie nad Roztokami, ale tam się pozmieniało i chyba już takich bajerów nie ma. Wiem, że jest wypożyczalnia rowerów (w
@JPRW: właśnie w Bazie nad Roztokami planuje swój nocleg w pierwszej części wypadu w Bieszczady. I tak właśnie zastanawiam się czy targać swój rower z centralnej Polski na jeden dzień i jeszcze niepełny jeśli jednak nie warto ryzykować dojazdu do samego końca. Obczaje jak wygląda to wypożyczenie w okolicy. Dzięki 😁