Wpis z mikrobloga

@OrzechowyDzem: w sumie dlaczego mubi jest złe?

Dla klienta końcowego liczy się w sumie tylko cena. Przynajmniej jeżeli mówimy tylko o OC. Wyjątkiem może być BLS którego w tych najtańszych firmach krzakach nie ma. Jak miałem oc w normalnej firmie raz z tego korzystałem i byłem mega zadowolony, wycenili znacznie więcej szkode niż się spodziewałem.
Ale tak poza tym dochodzą Ci jeszcze te promocje youtuberowe które zbijają ci koszt o 150zł
@pixie: wejdz se na jakas prownywarte typu Mubi i wypelnij wszystko tak, zeby bylo jak najlapiej dla ciebie. Np pytanie czy masz zone zaznaczasz ze nei, pytranie czy masz dzieci zaznaczasz ze nie, ze garazowany, ze robi najmniej km itp. i wtedy dostaniesz najtansze oferty ubezpieczen. Jak podpisujesz umowe to nie ma znaczenia co tam zaznaczales bo tego nie ma na umowie. Ja tak ubezpieczam co roku fure za 300 PLN
@r5678: przy samym OC w zasadzie tylko sprzedawanie danych innym podmiotom może przeszkadzać.
Przy dodatkowych ubezpieczeniach dochodzą kwestie związane z innym zakresem i wyłączeniami odpowiedzialności, obsługą, poradą, etc.
Przy pakiecie OC+AC jeśli składka w porównywarce wychodzi niższa niż u agenta w tych samych TU to wynika właśnie z różnic w zakresie. Ludzie niechętnie czytają OWU czy nawet karty produktu, a później w razie szkody i odmowy wypłaty odszkodowania jest problem.
przy samym OC w zasadzie tylko sprzedawanie danych innym podmiotom może przeszkadzać.


@OrzechowyDzem: do takich rzeczy internetowych mam inny numer telefonu, zawsze nie tylko jeśli chodzi o ubezpieczenie wklepiesz numer w sieci to potem masz spamerskie telefony. Taki normalny numer to nigdy nikt nie dzwoni z żadnym spamem bo nigdzie go nie podaje.

Np pytanie czy masz zone zaznaczasz ze nei, pytranie czy masz dzieci zaznaczasz ze nie, ze garazowany, ze
@r5678: jak dojdzie do szkody to nie moze sie nic stac. NIE MA tego na umowie, to jest tylko informacja dla nich. Umowe podpisujesz z firma ubepieczeniowa a nie z Mubi. Mja auto jest na ojca i ja zaznaczam ze nie ma dzieci i nie ma zony xd byla szkoda i nic sie nie stalo