Wpis z mikrobloga

@Milo900 Mi kiedyś ziomek kota na dwa tygodnie zostawił. A na chawirze dwa psy już były. To w sumie zrobiłem mu posłanie i #!$%@? na niego kładłem. Żarcie miał regularnie, kuweta czysta, chciał to przyszedł, nie to nie. Chyba nie narzekał.
@Milo900: kot bardzo lubi uwagę, ale na swoich zasadach. Jak Cię polubi, to będzie za Tobą dużo chodził, bo będzie chciał po prostu przebywać w Twoim towarzystwie. Pojedyncze głasknięcia są okej, na mizianie kot raczej sam przyjdzie. Branie kota na ręce to już typowo indywidualna kwestia kota, ale koty z reguły nie lubią jednego - ograniczenia swobody ruchów, a tym jest nadmierne podnoszenie i tulenie. Zależnie od charakteru, koty po prostu
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Milo900 koty tak dzialaja. Duzo zalezy od rasy, mam kotke brytyjczyka i kota ragdolla. Ragdoll zawsze jest na zawolanie, biega przy nodze, normalnie zachowuje sie jak pies. Ale ma rowniez swoje preferencje, jezeli chodzi o to kto rzadzi w domu. W hierarchia jest zachowana, JA-KOT-reszta w dupie, nawet moja partnerka. Jezeli chodzi o kotke, to ona ma mnie generalnie w dupie i interakcje glownie zachodza, gdy ona chce, badz zrec jej sie