Wpis z mikrobloga

Ostatni raz w gry grałem ponad 15 lat temu więc jestem "trochę" nie na czasie ale ostatnio oglądając gameplay Diablo II Resurrected poczułem jakiś sentyment. W związku z tym pytanie: ile obecnie tak mniej więcej kosztuje stacjonarny komp, na którym komfortowo zagram w odświeżone Diablo? Mówię o samej jednostce centralnej bo monitor mam służbowy.

Ewentualnie po ile chodzi używana konfiguracja, która to udźwignie.

#gry #diablo2
  • 4
  • Odpowiedz
@holy_basil To ma małe wymagania, tym bardziej jeśli mowa o full hd. Bazując na używkach to w granicach 1.5k pln. Coś pokroju r5 3600, 2x8 gb 3200, b450, gf 1660/2060 (tu jest masa kart do wyboru, ja grałem na 1070ti w 1440p), psu 500W plus chłodzenie na procka i jakaś buda. Nowy zestaw to jakieś 2 kafle.
  • Odpowiedz
@holy_basil: nie wiem czy takie rozwiązanie wchodzi w grę ale diablo 2 ressurected jest co chwilę na promkach i działa dobrze na switchu, który można za grosze dostać. Chyba, że komp też do innych rzeczy a nie tylko d2r.
  • Odpowiedz
Nawet GTX 970 i i5 6600k to udźwignie z 16 GB ram. Wiem, bo na przedostatnim kompie ogrywać próbowałem. Luknij na aledrogo, czy inne oeliksy i raczej powinno być tanio
  • Odpowiedz