Wpis z mikrobloga

121 227 + 2 + 101 = 121 330

Brouter wyznaczył mi - ku mojemu zaskoczeniu - przejazd przez Liwiec mostem kolejowym. Musiałem nosić rower po schodach po obu stronach rzeki. Dużo dziś jazdy po szutrach, pchania i dziurawego asfaltu, a to wszystko pod koniec jazdy. Takie uroki zbierania #kwadraty
Max square: 52x52
Max cluster: 3172 (+17)
All cluster: 3314 (+17)
Total tiles: 6189 (+11)
Plus jeden kwadrat niedojechany.

#rowerowyrownik

Skrypt | Statystyki
Jerzu - 121 227 + 2 + 101 = 121 330

Brouter wyznaczył mi - ku mojemu zaskoczeniu - p...

źródło: Liwiec_mostkolejowy

Pobierz
  • 11
@Jerzu: Po kilku takich "zawrotkach" z niezaliczonym kwadratem, już teraz ich unikam, wolę nadrobić czasami 1-2 km i zrobić kółko, a jak nie ma sensu bo jednak za daleko, to robię sporą zakładkę, najlepiej do jakiegoś skrzyżowania, zakrętu, brzegu lasu, wjazdu na posesję czy innego charakterystycznego punktu na mapie. Strava potrafi czasami przyciąć taki punkt zawrotki bo pomyli go z błędem GPS, nawigacja potrafi przyciąć bo przy zawracaniu jedziemy wolno i
dybligliniaczek - @Jerzu: Po kilku takich "zawrotkach" z niezaliczonym kwadratem, już...

źródło: Screenshot 2024-04-16 110423

Pobierz
Brouter wyznaczył mi - ku mojemu zaskoczeniu - przejazd przez Liwiec mostem kolejowym. Musiałem nosić rower po schodach po obu stronach rzeki


@the_red @Jerzu: O to musisz mi podziękować za atrakcję, bo dodawałem do mapy niedawno te schody, ścieżki i przejście mostem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe opcje ma ten brouter.