Wpis z mikrobloga

  • 0
@login4znaki: dziękuje za cynk, w to jeszcze nie grałem @Strigiformesman dobra, to zawężę trochę. Odpadają wszelkie fpsy i inne zręcznościowe i rts-y raczej też. Grałem w wiele gier tego z tego okresu, mam na myśli wyjątkowe niedocenione perełki, które mogłem pominąć w swej karierze gracza. XIII to fps, słyszałem o nim, ale z racji gatunku odpada
  • Odpowiedz
  • 0
Cholera, zadałem pytanie o złej porze, teraz pewnie wszyscy normalni gracze już śpią z myślą o jutrzejszej szkole/tyrce... więc i zasięgi będą lipne.
  • Odpowiedz
  • 0
@qciek: dziękuje za cynki. Niestety u mnie horrory też odpadają. RPG-i jak najbardziej mogą być, byle nie w pierwszej osobie. /i trochę przesadziłem pisząc, że muszą to być jakoś wyjątkowo niedocenione tytuły, po prostu mam na myśli dobre gry, które niekoniecznie zbiły fortunę na rynku i nie-fpsy, nie-zręcznościowe, nie-rtsy i nie-horrory.
  • Odpowiedz
Rozumiem, że raczej RPG izometryczne, albo typowe przygodowymi z zagadkami? Z tych pierwszych i nieznanych, jak Baldur, ice wind przychodzi mi do głowy Lion hart. Z tych drugich raczej żona, która już śpi się doktoryzowala
  • Odpowiedz
  • 0
@qciek: ograne ograne. Powiem szczerze, że w Tormencie jedna sprawa mnie odrzuciła. Mianowicie opryszkowie w Ulu. Nic się nie da zrobić po wyjściu z grobowca, bo zaraz respawnuje się ich horda i nie da się w to grać przez to. Nie wiem co za ciężko myślący wymyślił w Tormencie tych orpyszków.
Mogą być rpg-i,a mogą być po prostu nietypowe, niepodpadające pod jakiś gatunek, jak King of Dragon Pass czy Life and
  • Odpowiedz
  • 0
@qciek: dziękuje za cynk z lionheartem. Co do Tormenta to nie rozumiem co tylu oprychów robi w normalnej nie-bojowej lokacji, miałem męczyć Tormenta, ale gdy za 10 razem musiałem się respawnować w grobowcu, bo znowu napadało mnie z pięciu oprychów to dałęm sobie spokój
  • Odpowiedz
@akwen111: spoko, jutro może jeszcze coś mi się przypomni, a i kilka fajnych przygodowej mi się przypomina, ale to żona będzie pamiętać tytuły. Odezwę się.
  • Odpowiedz
  • 0
@LuckyLuke_2776: to akurat znam i bardzo się nią rozczarowałem. Słyszałem o niej bardzo dobre opinie, a wyszła z tego w praniu jakaś skradanka, nie miałem siły brnąć w to dalej, ale dziękuje za odpowiedź,
  • Odpowiedz