Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #redpill

Jak mnie to cieszy, że kobiety w końcu mądrzeją! Zamiast się użerać z Janami, którzy ich nawet nie szanują biorą życie w swoje ręce i to one rozdają karty i ustalają warunki. Tak powinno być: Jesteś fajnym facetem na poziomie - możemy się spotykać, ale jeśli jesteś obleśnym frajerem to się żegnamy. Krótka piła z chłopami :))) Jak widać, nawet kobieta po 30 nadal może sobie skakać po bolcach i wybierać najlepszego. Wy natomiast nigdy nie mieliście, nie macie i nie będziecie mieli takich możliwości :)))

https://polki.pl/po-godzinach/z-zycia-wziete,wyrywalam-facetow-jak-wiosenne-chwasty-nie-szukalam-meza-i-zobowiazan-chcialam-zabawy-i-przyjemnosci,10457013,artykul.html?
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #redpill
...

źródło: 5411531

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
Z moich tinderowych wspomnień to takie lvl37+ były najlepsze do segzu. Robiłeś co chciałeś, nie marudziły a i nauczyć czegoś się człowiek czasem mógł ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@zyjdajzyc1: No właśnie o to chodzi. Że może wybierać. Więc kobieta, która też wybiera spotka się z Chadem to wiadomo, że oni wybrali siebie nawzajem a nie że trafili na siebie z braku laku :))) Każda kobieta woli być wybraną aniżeli zapchajdziurą dla takiego Janka, bo jako jedyna go zechciała :)))
  • Odpowiedz
Dla mnie najbardziej smutne jest bycie samotną i nieszczęśliwą w związku


@WyzwolonaPodrozniczka: ale wiesz że związek powinno się budować z osobą przy której nie czujesz się samotna i nieszczęśliwa?
Co prawda jestem tylko samotnym przegrywam, ale nawet dla mnie wydaje się to oczywiste :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: faktycznie kobiety mają łatwiej jeśli chodzi o segzy. Wykorzystują poprostu wysoki popęd seksualny jaki ma większość facetów. Nauczyły się tego przez te wieki powstawania naszej cywilizacji. Ale to jest jednocześnie ich problemem a czasami nawet tworzy problem z nich samych.
Kobiety jako jednostki decydujące o segzach biorą też odpowiedzialność za związane z tym sytuacje i postępowania mężczyzn z którymi decydują się seksić. Żeby nie było niedomówień, to mam tu na
  • Odpowiedz
@gregorybrazowy: Widocznie tak jej pasuje. Jakby trafiła "na swojego" to taka kobieta może by się zdecydowała na poważniejszą relację a tak szuka i przebiera. I bardzo dobrze. Przynajmniej wie czego chce i nie godzi się na byle gówno byleby tylko z kimś być :)))

@Strigiformesman Tak, tylko teraz znajdź taką osobę... Większość ludzi dobiera się tak, że poznaje pierwszego lepszego człowieka i wchodzi z nim w związek a potem się męczy
  • Odpowiedz
@Soltys_z_miasta:

@WyzwolonaPodrozniczka: faktycznie kobiety mają łatwiej jeśli chodzi o segzy. Wykorzystują poprostu wysoki popęd seksualny jaki ma większość facetów. Nauczyły się tego przez te wieki powstawania naszej cywilizacji. Ale to jest jednocześnie ich problemem a czasami nawet tworzy problem z nich samych. Kobiety jako jednostki decydujące o segzach biorą też odpowiedzialność za związane z tym sytuacje i postępowania mężczyzn z którymi decydują się seksić. Żeby nie było niedomówień, to mam
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka:

faceci są w stanie realizować się na tym polu z każdą, która jest chętna


Haha chyba tylko z grubyni Januszami miałaś do czynienia - pozostaje współczuć. Facet na poziomie, przystojny i zadbany nie będzie realizować swoich potrzeb seksualnyh z grubą grażynką. Przykro mi ;)
Tobie zostaje tylko Janek ;)
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Laska ale to ty dzwonisz. Już ulżyło? Poprawione samopoczucie? To wracaj do swoich marzeń w swoim samotnym życiu. Zachowujesz się jak moja babcia ona tez uważała że to co jest w 1 to musi być prawda przecież w telewizji nie oszukają. Ty różnisz się od niej tym że zamiast 1 wierzysz w jakiś portal polki.pl gorzej od niej. Każdy podejmuję swoje decyzję i żyję jak chcę. Jest tyle Ukrainek że
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: no dobra, ale tak przecież zachwycasz się orientalnymi mężczyznami, jacy to oni nie są wspaniali, i nie znalazłaś żadnego który by Ci odpowiadał? Z którym byś się dogadywała i chciała stworzyć jakąś głębszą relację, a nie być tylko krótkotrwałą przygodą?
  • Odpowiedz