Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #redpill

Jak mnie to cieszy, że kobiety w końcu mądrzeją! Zamiast się użerać z Janami, którzy ich nawet nie szanują biorą życie w swoje ręce i to one rozdają karty i ustalają warunki. Tak powinno być: Jesteś fajnym facetem na poziomie - możemy się spotykać, ale jeśli jesteś obleśnym frajerem to się żegnamy. Krótka piła z chłopami :))) Jak widać, nawet kobieta po 30 nadal może sobie skakać po bolcach i wybierać najlepszego. Wy natomiast nigdy nie mieliście, nie macie i nie będziecie mieli takich możliwości :)))

https://polki.pl/po-godzinach/z-zycia-wziete,wyrywalam-facetow-jak-wiosenne-chwasty-nie-szukalam-meza-i-zobowiazan-chcialam-zabawy-i-przyjemnosci,10457013,artykul.html?
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #redpill
...

źródło: 5411531

Pobierz
  • 60
@WyzwolonaPodrozniczka: Żaden szanujący się mężczyzna nie zwiąże się z kobietą która traktuje siebie jak towar. Kto tego nie rozumie i tak prędzej czy później się zderza z rzeczywistością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WyzwolonaPodrozniczka: ja szczęśliwie żonaty z normalną kobietą (moja żona jest w połowie Francuzką) więc nie szukam nawet takich "okazji". Wiesz co ma wspólnego taka Polka jak ty i motorynka? Na jednym i drugim fajnie się jeździ dopóki koledzy się nie dowiedzą.
@sayo300: No to skoro jesteś takim szczęśliwym mężem i masz cudowną kobietę to dlaczego cię interesuje "przebieg" obcych kobiet? Z tego co najwyżej możesz rozliczać swoją żonę, o ile ci na to pozwala :))) Gdybyś miał udane życie seksualne to byś nie przejawiał chorego zainteresowania obcym c!pskiem i tym, co jakaś baba z nim robi :)))

@FreeFromMuslim Żadna szanująca się kobieta nie zada się z prymitywnym p0lusem :)))
@WyzwolonaPodrozniczka: Wiesz interesuję się różnymi patologiami. O "przebieg" swojej żony nie muszę się martwić jak nadmieniłem wyżej ona nie ma kompleksu polskości i nie musi się dowartościowywać tym z kim i ile razy spała. Stwierdzenie że kopulowanie jak zwierzęta każdy z każdym jest obrzydliwe nie jest chorym zainteresowaniem. Uwierz nic mnie nie obchodzi twoja pochwa i nie chcę nic o niej wiedzieć. Chorym i patologicznym jest tu tylko twoje zachowanie i
@sayo300: Jak to nie musisz się martwić? Powiedziałeś, że żona jest w połowie Francuzką, więc ma w sobie połowę p0lki, więc zawsze jest ryzyko, że poleci na przystojnego Mokebe :)))

Chorym i patologicznym jest tu tylko twoje zachowanie i próba wmówienia wszystkim że to jest normalne.

Ja nie wmawiam wszystkim, ze to jest normalne. To wy wmawiacie wszystkim, że to nienormalne bo jak incel nie ruch@ to znakiem tego nikt nie
@WyzwolonaPodrozniczka: Widzisz i ty jako Polka nawet nie jesteś w stanie sobie wyobrazić tego jak to nie polecieć na przystojnego murzyna. Tatuś brał (np. rowery jak stały nie przypięte) ja daję przecież to takie normalne inaczej żyć się nie da. Promujesz swoją patologię i jeszcze podpinasz artykuły z stron promujących patologie. Zaczęłaś wpis, który dla większości użytkowników tego forum jest przynajmniej kontrowersyjny i teraz udajesz że ty nic nie zrobiłaś a
@Soltys_z_miasta:

Tutaj przypomnę stary tekst: co jest lepsze? Klucz otwierający każdy zamek czy zamek otwierany każdym kluczem?

Szkoda to nawet komentować... kwintesencja Januszerii. Nic dziwnego, że żadna was nie chce z takim podejściem xD

@horus666

@WyzwolonaPodrozniczka: Chyba, że facet wie, ile jest wart i ma w nosie średniej jakości estetycznej samice.

Ojj z tym to tak. Każdy facet myśli, że jest wiele wart i jako to on nie jest wspaniały.
@WyzwolonaPodrozniczka: Wiesz, skoro kobieta może wybierać to mężczyzna też. Każdy ma prawo oceniać siebie i osoby z otoczenia według własnego widzimisię. A to czy stawiam próg wysoko czy nisko to tylko filtr dla moich genów z perspektywy ewolucji. Z resztą mając pieniądze mogę taki próg postawić dowolnie wysoko. Więc, mówiąc wprost: powodzenie to pojęcie względne na które ma wpływ szereg różnych czynników. Z resztą, co ja dużo będę mówił, po co
@WyzwolonaPodrozniczka: No tak. Jak zawsze. Najlepiej obwinić o wszystko mężczyzn. A jak ktoś śmie śmieć mieć inne zdanie od Twojego stereotypu to pewnie musi nie mieć powodzenia u kobiet i na pewno żadna go nie chce.
Z Twoich wypowiedzi aż razi w oczy żal do mężczyzn. Za wszelką cenę chcesz udowodnić sobie i światu jak to nie jesteś lepsza od mężczyzn. Tylko robisz to nieumiejętnie, bo zawsze próbujesz się do mężczyzn
@WyzwolonaPodrozniczka: bo to co piszesz to jest propaganda która ty powtarzasz. Dla ciebie bycie silna niezależna kobieta jest zbuntowanie się przeciwko reguła które wszyscy mieliśmy wgrane naturalnie i to że jakaś kobieta będzie miała 1000 partnerów jest na jej niekorzyść ale ty tego niepotrafisz zrozumieć bo dla ciebie to jest jakiś zakaz który ustalili mężczyźni. A dla takiej kobiety życie w relacji z jedną osobą będzie trudne po takich przejściach. Ty