Wpis z mikrobloga

Szukam nowej myszki, obecnie mam już zajechaną Logitech G300S ale nie moge znalezc niczego podobnego, wymagania to:

1. Te dwa guziczki jak na zdjęciu
2. Bezprzewodowa z długą żywotnością baterii
3. Żadne gamingowe rgb #!$%@? świecące się jak na jarmarku

Więcej nie potrzebuje, najwazniejsze są te dwa guziki, najlepiej jakby były też z mozliwoscia zaprogramowania wedlug wlasnego uznania

#komputery #sprzetkomputerowy #informatyka
bruhh - Szukam nowej myszki, obecnie mam już zajechaną Logitech G300S ale nie moge zn...

źródło: chrome_RdzAyFz93x

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@bruhh: No, innej opcji niż Logitech raczej nie masz. Albo G502 Lightspeed albo G502 X Lightspeed. G502 X to model nowszy, lżejszy i z przełącznikami optycznymi więc niesławny dwuklik nie powinien się na nich pojawić.

Jeżeli zdecydujesz się na starszy, cięższy wariant, który ma RGB, możesz je po prostu wyłączyć. W obu przypadkach to koszt rzędu 500zł więc zapoznaj się i z tym i z tym modelem i sam zadecyduj co
  • Odpowiedz
  • 1
niesławny dwuklik nie powinien się na nich pojawić


@supra107: no wlasnie trafiles w dziesiątke, bo moja myszka wlasnie zaczela w ten sposob swirowac. Juz w sumie kilka lat temu mialem z tym problem ale rozebralem ją, nagiąłem blaszki itd. i działało kolejne kilka lat. Obecnie mi sie juz nie chce a sama myszka jest juz wyeksploatowana.

Ta G502 ma infinite scroll? nie lubie tego zbytnio, moze bym jakos przezyl i sie
  • Odpowiedz
Ta G502 ma infinite scroll?


@bruhh: No właśnie ma, i ta i ta więc kółko na blokadzie będzie głośno klikać.

Moja G502 też miała niemiłosierny dwuklik, ale po odesłaniu jej pod sam koniec gwarancji na naprawę wymienili całe przełączniki za free i od tamtej pory dwuklik nie wrócił, wlutowali coś lepszego.

Po prostu kwestia tego że Logitech dawał #!$%@? przełączniki do swoich myszek od lat, i teraz się zasłaniają tymi optyczno-mechanicznymi.
supra107 - >Ta G502 ma infinite scroll?

@bruhh: No właśnie ma, i ta i ta więc kółko ...
  • Odpowiedz
  • 1
@supra107: ja to jestem fetyszytą jakimś i ceniłem sobie g300s własnie bo scroll mega cichy i kliki też a tutaj widze, ze głosne jak cholera ()
  • Odpowiedz
  • 1
@supra107: znalazlem Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed, kupiłem na próbę z amazona zarówno tą jak i g502x, zobaczymy ktora wypadnie lepiej i zadecyduje, zawsze moge zwrocic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@supra107 więc tak, dwa dni testowania a wziąłem nawet 3 myszki: g502x, Razera oraz mx master 3s i muszę przyznać, że mix master najlepszy ale trochę ciężki i ślizgacze ma #!$%@?. Jeszcze przez weekend będę dalej testował.
  • Odpowiedz