Wpis z mikrobloga

  • 0
@gharman gdzie jadłeś burgery za 80 zł? Strasznie drogo. Za 40-50 zł da się już zjeść dobrego burgera, więc za 80 zł to chyba jakaś limitowana wersja dla frajerów.
  • Odpowiedz
@good Ja w Polsce powyżej 10 euro to daje tylko jak chodzę do super knajp a normalne dobre obiady "lunchowe" to bliżej 30 zł. Z dupy zupełnie te ceny wymyślacie biorąc jakieś najdroższe miejsca i porównujecie do tanich miejscówek za granicą.
  • Odpowiedz
Całkiem sporo Polaków niestety ma coś z głową jeszcze, że wydaje im się, że jak zapłacą słono za jakieś gówno to jest prestiż i elita, niestety.
  • Odpowiedz
@gharman: W Berlinie to samo, topowy "śmieciowy" burger z Burgermeistra - 6-8 euro. #!$%@? hipsterskie burgery ze składników z lokalnych farm - 10-13 euro.
Five Guys - 12-15 euro.
Nie znam nikogo, kto je w Five Guys, średnia ocen w okolicach 3,5, chyba tylko turyści tam chodzą.
  • Odpowiedz
@gharman zacznijmy od tego, że w USA masz pierdyliard fastfoodow o których w Polsce większość ludzi nawet nie słyszała, więc dla nich 15 dolkow za burgera to kosmiczna cena, wiem, że to normalna cena, ale to samo jak u nas za fajki dajesz 15zl, a w niemczech paczka potrafi kosztować ponad 40zl
  • Odpowiedz
@gharman: nawet jakby burger w USA był za 2 dolary, a w Polsce za stówę, to pamiętaj, żeby doliczyć do tego koszty dojazdu, a wtedy bardziej opłaca się zjeść w Polsce, niż lecieć do USA. Mam nadzieję, że pomogłem.
  • Odpowiedz