Wpis z mikrobloga

@hansschrodinger czekam na androidy z AI. Zobaczycie, jakie będą protesty kobiet jak ogarną, że właśnie powstały ich sobowtóry z wszystkimi zaletami ulepszonymi, ale bez ich wad

Jakbym miał wybrać androida albo kobietę to wybrałbym androida. Z kobietą i tak nie pogadasz zbytnio, a android może być przydatny, a do tego nie będzie paszczurem
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: Czy ja wiem, czy 10 lat? Zobacz w jakim tempie rozwija się AI obecnie. Najbardziej znana Sophia powstała 9 lat temu, a przez ten czas sporo się działo. Pewnie Musk i Zuckerberg już od dawna mają w domach swoje "pukawki" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cebekk: ja mam na myśli takiego androida który się rusza i może chodzić po mieszkaniu. na początek wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

moim zdaniem to będzie min 10 lat. Taki robot który tylko leży może być wcześniej.
  • Odpowiedz
@cebekk: patrzę na tego nowego robota i widzę że to będzie 10 lat jak nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poza tym oni nie celują w tą sferę. trzeba liczyć na chińczyków że ukradną projekt i zrobią to czego ludzie potrzebują ;)
hansschrodinger - @cebekk: patrzę na tego nowego robota i widzę że to będzie 10 lat j...
  • Odpowiedz