Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się, jak z 10 lat temu zagadałem fryzjerkę, czy by nie chciała wyjść ze mną. Powiedziała, że bardzo jej miło, ale nie jest zainteresowana, bo ma chłopaka. Kilka miesięcy później skojarzyłem, że ja tego jej chłopaka znam i kiedyś się widzieliśmy u innego ziomka. Spoko typ z niego był. Natomiast jak przypomnę sobie to moje zagadanie, to mnie ciarki żenady przeszywają. Tyle dobrego, że dziewczyna zachowała się z klasą.
  • 44
  • Odpowiedz
@psycha: przynajmniej zagadałeś, ja zazwyczaj nie potrafiłem się odezwać jak mi się panna podobała. A teraz myśli przerurzne czy może ona jednak na to czekała czy może tylko mi się zdawało...
  • Odpowiedz
@psycha: Co jakby okazało się że jest wolna i by się z tobą umówiła i bylibyście razem szczęśliwie do dzisiaj? Nadal wspominałbyś to jako żenadę, czy jako jeden z najlepszych momentów swojego życia?
  • Odpowiedz
@Paranoija: mówimy o normalnych relacjach międzyludzkich. A większość wykopków to piwniczaki, dlatego nigdy nie mieli by jaj na coś tak normalnego jak zagadanie do dziewczyny.
  • Odpowiedz
@psycha: Uwierz, że ona będzie to pamiętała do końca życia. Trzeba mieć cohones, żeby zapytać na żywo. Ja raz tak zrobiłem i mimo odmowy do dziś jestem dumny, że sie przełamałem. Tak byś się zastanawiał co by było gdyby
  • Odpowiedz
@psycha: hahah ja raz do tatuażystki próbowałem zagadać, ale wtedy przytyłem i musiałem siedzieć bez koszulki, więc byłem skrępowany - efekt tego zagadania był taki, że więcej do niej nie wróciłem xD
  • Odpowiedz
@psycha nie lubię tak randomowo zagadywać bo często to kobiety tworzą te atmosferę żenady i nie potrafią normalnie odpowiedzieć na to pytanie zawsze jest długi moment ciszy , zmieszanie, i dopiero coś odpowie.
  • Odpowiedz
zagadując do dziewczyny nigdy nic nie stracisz. Albo zyskasz numer,albo nic się nie zmieni


@rafal-heros: zależy jak zagadasz, jeżeli zbyt natarczywie albo zbyt żenująco, to zrazisz ją do siebie i może zacząć cię unikać (co zresztą potwierdzają historie wielu wykopków powyżej), więc tak, można na tym stracić
  • Odpowiedz