Wpis z mikrobloga

Eksperci, owca robił dwa treningi siłowe w tygodniu od października do stycznia, potem zaczął trenować raz w tygodniu trening fbw. Jakim cudem miał utrzymać tak wysoką masę mięśniową zmniejszająć tam bardzo liczbę treningów w tygodniu? Gdyby ją utrzymał to też byście mówili, że jest na dopingu, bo nie trenuje siłowo, a tak dużo mięśni mu zostało, więc ani tak nie dobrze ani tak.
#warszawskikoks #silownia #owcawk #mikrokoksy #famemma
  • 24
  • Odpowiedz
@Djuk94: Robił 5 treningów w tygodniu i zszedł z bomby na TRT, ale oczywiście taki łom jak Ty łyknie bajeczkę, że nie trenował, dużo biega i mało kalorii jadł i to przez to XD
  • Odpowiedz
  • 3
@Kisioj: @Matti92 Ten wasz płacz przypomina mi takich przegrywów bez żadnych predyspozycji z gierek komputerowych, którzy mieli kilka razy więcej godzin ode mnie i płakali, że oo na haksach grasz, offaj to człowieku! Nikt tak nie gra po takim czasie!! Ten sam schemat, w którym przeciętniacy nie mogą zrozumieć, że są ludzie, którzy są w czymś wybitni i nie potrzebują tyle czasu, aby osiągnąć w szybkim czasie nieosiągalne dla większości rezultaty.
  • Odpowiedz
  • 0
@N_Ad: 30%, a on zmniejszył pewnie jeszcze bardziej objętość treningową + pewnie miał znacznie większą masę mięśniową niż osoby z tego badania, więc utrzymanie takiej kupy mięśni może wymagać większego wysiłku w dłuższej perspektywie czasu.
  • Odpowiedz
@Djuk94: typie, rekreacyjnie pobiegłem sobie kiedyś maraton, mimo, że na co dzień nie biegam (przed maratonem raz max 13km przebiegłem) i miałem 3:55, i wyprzedziłem kilka tysięcy ludzi i też pewnie z moim stażem nikt mnie nie wyprzedził. Kolega, z którym biegłem i który miał podobny czas, rok później w tym samym maratonie (Orlen Warsaw Maraton) miał 2:51, więc w rok zrobił to co Owieczka w 3 lata, a specjalnych predyspozycji
  • Odpowiedz
  • 0
@Kisioj: A ja miałem kolege, który w debiucie zrobił minimum olimpijskie, a nawet na wfie nie ćwiczył, bo mu się nie chciało. Bycie w 1.5% najlepszych zawodników na maratonie mając mniej niż 3 lata stażu przy tej masie ciała co owca to jest znakomity wynik i wskazuje to na posiadanie dużych predyspozycji do tego sportu.
  • Odpowiedz
  • 1
Tak, a teraz bez dopingu zajął w maratonie 62 miejsce na 5600 osób mając mniej niż 3 lata stażu w bieganiu, gdzie z mniejszym stażem osób przed nim było - 0. Czyli może robić wybitne wyniki w bieganiu bez dopingu, ale w kulturystyce nie może, bo wy nie jesteście w stanie takich osiągnąć? xD


@@Djuk94 ale ty glupi jakiś. Skąd wiesz ze wszyscy spośród tych 5600 osób miło wiekszy staż większy staż
  • Odpowiedz
  • 1
@essos: Czytanie ze zrozumieniem się kłania, napisałem przed nim, a nie po nim, czyli chodzi mi o te 61 osób, wśród których byli chociażby kenijczycy, bądź starzy wyjadacze, którzy mają nawet stronkę swoją na wiki. Ale czego się spodziewać po gościu, który pisze, że specjalnie zaczął biegać 100km tygodniowo, aby usprawiedliwić spadki xD. Nie wiem jak bardzo niekumatym można być, jeżeli miałby być to pretekst, to nie starał by się o
  • Odpowiedz
@Djuk94: W 4 miesiące Owca spada z nieznanej nam wagi, w której chwali się, że pomimo treningu biegowego zachowuje nabytą wcześniej masę mięśniową. W materiale na kuchni WK również 4 miesiące temu, mówi że nie liczy kalorii, ale zachowuje nadwyżkę kaloryczną poprzez intuicyjne jedzenie (3 posiłki, 40g białka w każdym, ok. 100 fatu w cały dzień, węgle pod korek). Ćwicząc do upadku, jedząc ok. 1.5g białka na kg masy ciała oraz
  • Odpowiedz
  • 0
@dusksign: Są neurobiologiczne aspekty i pewnie grupy synaps, które można wykształcić bardziej tylko za dzieciaka, które dają przewagę w późniejszym życiu, w końcu od 8 do 25 roku życia tracimy 50% neuronów(z czego w wieku od 12 do 17 roku życia ok. 80% z tych 50%) ,zostają te najbardziej używane, więc jeżeli dużo czasu poświęcał w tym wieku na uprawianie sportu, który jednak wymagał umiejętności koordynacyjnych chociażby, to może być też
  • Odpowiedz
@Djuk94: No tak, wydaje mi się że jest jak mówisz. Owca chyba jako jedyny nie wygrał walki, ale tu dodatkowym punktem jest przeciwnik no i głowa. Czyli wracamy do koronnego argumentu, że ćwiczył piłkę ręczną za dzieciaka i to rezonuje na resztę sportu. Sytuacji Owcy na pewno nie pomaga sytuacja sprzed 6 lat i cały trening pod wyskok. Wiadomo, tam była kontuzja, zmiana planu i okoliczności, ale ta „okresowość” może być
  • Odpowiedz
  • 0
@dusksign: Na pewno predyspozycje nabyte odgrywają tutaj kluczową rolę, o wiele bardziej niż geny. Co do roli genów w rozwoju mózgu jestem akurat dosyć sceptyczny, jednak są przykłady empiryczne, które mnie znacznie mocniej przekonują niż jakieś badania korelacyjne, takie przyklady jak np. to, że czarnoskóre dziecko, które zostało adoptowane, czyli pochodziło najprawdopodobniej z jakiejś patologicznej rodziny, trafiło do bardziej ogarniętej rodziny i takie dziecko miało maksa lub prawie maksa w Gedzie,
  • Odpowiedz
@Djuk94: wiadomo, że WK to sterydziarze, ale na wykopu siedzą takie ułomy, co się nasłuchały garbatego2703 i myślą, że naturalowi mięśnie nie spadną nawet jakby na wózku wylądował

@Kisioj dosłownie typie możesz zajrzeć w jego dziennik treningowy na stravie i sam zweryfikować czy jest tak jak mówi
  • Odpowiedz
@Djuk94 #!$%@? z tym że sterydziarz, ja i tak jestem pod wrażeniem jakie on czasy wykręca na bieganiu mają cały czas sporo mięśnia na sobie

Bo tak, nie wygląda już na #!$%@? jak swego czasu na serkach valio, ale wśród wszystkich biegaczy i tak wygląda na kilka razy większego, a zszedł poniżej 3h w maratonie, to jest kosmos
  • Odpowiedz