Wpis z mikrobloga

Teraz na serio pisze, był ktoś kiedyś z was na tej mistycznej terapii? W ośrodku uzależnień, depresji itd? Czy to serio gówno pomaga i warto w ogole tam isc? Co tam sie robi? WIem, ze sa jakies zajecia terapie grupowe i indywidualne, nauka pracy i ogolnie nauka. Czy to w ogole warte tego wszystkiego?
#przegryw #psychologia #terapia
  • 19
  • Odpowiedz
@menel60 Sama terapia na depresję #!$%@? mi pomogła. Tu nie ma czarów, a jest tylko biochemia. Czujesz się #!$%@?? To wyprodukuj sobie endorfin, mimo, że #!$%@? Ci się nie chce.
Co do terapii uzależnień: ona mi w jakiś sposób pomogła, ale to też pod kątem zdobytej wiedzy. Tam dowiedziałem się jak rozpoznawać gdy umysł chce mnie tak zrobić w #!$%@?, żebym zaćpał. Psycholog wyjaśniła mi te mechanizmy. Gdy już je poznałem, to
  • Odpowiedz
@menel60 ja byłem w psycholu ale 2 tygodnie a nie pare miesięcy, i nie, nic nie dało
Faszerowali tylko chuopa antypsychotykami
Których nie polecam brać, jest to zasadniczo chemiczna kastracja
Antypsychotyki nie mają na celu pomocy tobie tylko ludziom wokół ciebie żebyś im krzywdy nie zrobił
  • Odpowiedz
@menel60 Ale takie terapie na dochodzonego też są w takich miejscach organizowane, więc nie wiń nas za to, że nie zrozumieliśmy, iż chodzi Ci o to, żeby tam się zamknąć( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz