Wpis z mikrobloga

Ech, ja liczyłem że któryś rząd w końcu pójdzie po rozum do głowy i zalegalizuje picie alkoholu w miejscach publicznych a tu faszyści chcą dowalać kolejne zakazy, chyba trzeba będzie zainwestować w aparaturę do bimbru. Najgorsze że myślałem że ludzie masowo opowiedzą się przeciwko temu ale zamordyści najchętniej by zakazali ludziom wszelkiej zabawy. W Hiszpanii nawet w KFC można kupić piwo i nikomu to nie przeszkadza xD

Wpis dodaje jeszcze raz bo orangutany z moderacji skasowały

#alkohol #piwo #prawo #narkotykizawszespoko #polityka #sejm #bekazpodludzi #zakazhandlu
  • 14
  • Odpowiedz
@Kaktus80: a co mnie interesuje, że gdzieś są większe alkusy niż tu.
Dobrze, że ta dyskusja wyszła bo obnażyła to społeczeństwo, które ma wszystko w dupie tak długo jak nie dotyka się jego największego bożka.
  • Odpowiedz
  • 0
@matti-nn: No to ty piszesz jakby w Polsce był jakiś problem z alkoholizmem xD. To jest dyskusja jak każda inna, tylko tacy krzyżowcy na krucjacie z alkoholem których pewnie pijany stary molestował sikają w majtki ze szczęścia.
  • Odpowiedz
@Kaktus80: U nas jest duży problem z alkoholizmem. Wiele osób znam które zmarnowały życie przez to. Właściwie to chyba najwięcej załatwił alkohol. Pijący i żyjący też funkcjonują często gorzej niż chorujący na np raka. U mnie w pracy na 5 osób zwolnionych to 2 było za alkohol. Alkoholicy są prawie w każdej rodzinie. Nie ma co bagatelizować. Nie uważam akurat by ten zakaz był dobry, ale problem jest duży. I to
  • Odpowiedz
  • 0
@matti-nn: To może wprowadźmy Islam jak Turcja i po problemie. Ewentualnie można iść przykładem Holandii i zalegalizować zioło co (według badań) przyczynia się do spadku konsumpcji alkoholu, no ale nieeeee bo polakowi ryj się cieszy jak innym czegoś zakażą xD
  • Odpowiedz