Wpis z mikrobloga

@soyunmago: #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pozostaje mieć nadzieję, że tego nie wprowadzą. Mi grozi utrata statusu osoby bezrobotnej ze względu na bierność, aktualnie mam status osoby "długotrwale" bezrobotnej ehh
  • Odpowiedz
  • 1
@eisil: już Ci grozi? Może mi się wydawało, że kiedyś ktoś pisał, iż można być zarejestrowanym nieprzerwanie przez prawie 2 lata, chociaż ręki uciąć sobie za to nie dam. Chyba że już Ci przedstawiali jakieś propozycje, a Ty odmawiałeś, to wtedy mogą nawet od razu wywalić, echh.

A co do tego projektu ustawy, no to cóż, pojadę klasykiem. Gdy poprzedni rząd guzdrał się z tym tak, że już było wiadomo, iż
soyunmago - @eisil: już Ci grozi? Może mi się wydawało, że kiedyś ktoś pisał, iż możn...

źródło: 20335726d7350daniby_czlowiek_wiedzi

Pobierz
  • Odpowiedz
już Ci grozi? Może mi się wydawało, że kiedyś ktoś pisał, iż można być nieprzerwanie zarejestrowanym przez bodaj 2 lata.


@soyunmago: Tak mi się wydaję, jak będzie się okaże. Aktualnie jestem zarejestrowany od września, poprzednio byłem zarejestrowany przez ponad 2 lata.
  • Odpowiedz
@soyunmago Skoro PIS chciał rozgraniczyć status bezrobotnego od ub zdrowotnego, to czego tego nie zrobił? Ja osobiście uważam, że ub zdrowotne należy się każdemu obywatelowi od chwili poczęcia, aż do śmierci i bez względu na różnice albo okoliczności. W krajach zachodnich jest to oczywista oczywistość, nie podlegająca dyskusji
  • Odpowiedz
  • 0
@NotYetDefined: Nie mam pojęcia - trzeba by zapytać Stanisława Szweda z okręgu bielskiego, bo on się tym projektem zajmował. Pewnie przez kryzys związany najpierw z pandemią, potem wojną, no i przez te ich liczne socjale zabrakło kasy na realizację tych zapowiedzi. Już w 2017 przebąkiwali o takim pomyśle, w 2021 były już solidne konkrety, a później rokrocznie ściemniali, że „bez obaw, w przyszłym roku to już na pewno to wprowadzimy”, aż
  • Odpowiedz