Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Im większy januszeks tym większa patologia. Ostatnio zmieniłem firmę z kolegą, kolega na innym stanowisku, więc w sumie to i tak często nie gadamy, no ale się znamy, znam jego dzieci, żonę, nawet matkę, ogólnie spoko rodzina. Na ostatnich firmowych wyjazdach gdzie możemy spotkać inne osoby z działów zlokalizowanych w innych częściach polski przegadałem trochę i w sumie to dowiedziałem się jakie są posrane relacje, teoretycznie konserwatywnie podchodzę do "rodziny", żony bym nie zdradził, no ale co się dowiedziałem to głowa mała mindfuck x1, ten z tym tamten z tamtą XD, rozwody, no ale uj, dopóki sam nie zobaczysz to się śmiejesz, co cie to obchodzi, no aż pewnego razu pomykając sobie rowerkiem przez działki, teoretycznie rano działkowiczów na RODach nie ma, a tu auto kumpla z daleka widzę uliczkę obok, w sumie to widać się nie będę, zresztą w ogóle nie mogłem rozkminić po co jego auto (nie widziałem że on w tym aucie tam siedzi, na pewno działki ROD w tamtym miejscu nie ma), mindfuck x10... Zajeżdżam pod firmę, parkuje rowerka, smiechy i ogólnie wesoło, aż tu nagle kumpel podjeżdza, no w sumie spoko, dopiero co widziałem, miał zresztą dłużą trasę.... a tu wysiada koleżanka i on z auta XDDD mindfuck x10000, tera to wiem po co to auto stało na porannym odludziu xd no i to jest wszystko uj, najgorsze to jest to że nie mogę nikomu tego powiedzieć XD tu musiałem napisać i to z anonima bo jeszcze by ktoś ogarnął albo co XD kurde miazga, co Wy sądzicie o szybkich skokach na bok, rozwodach i szczelania samobója z zawodów miłosnych? XD #pracbaza #januszeks #przemyslenia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2