Wpis z mikrobloga

#gownowpis #przegryw #psychologia #psycholog #depresja #nerwica #niebieskiepaski #motywacja #rozowepaski
Hej,
LVL 29. Od dluzszego czasu depresja i nerwica here. Leki weszly. Ale od zawsze mialem problem z dyscyplina i motywacja. Z tego powodu do niczego tak naprawde nie doszedlem. Np siadam na komputer aby porobic przy stronach i po 30min juz zapal mi mija, rozproszenie itp. Jedynie co bym robil to lezal i ogladal cos.Typowa prokrastynacja. Baaardzo mnie to #!$%@?. Nie wiem jak do tego podejsc aby zmienic. #!$%@? mnie to juz.
  • 7
  • Odpowiedz
@aHmuX: Siadalem i robilem chocby na sile ale nie zdaje to u mnie jakos egzaminu. Wszystko po pewnej chwili mnie zniechęca i wracam do prokrastynacji. Nawet probowalem zagluszyć jakos swoje negatywne mysli itp sluchajac jednoczesnie muzyki na sluchawkach ale bez efektu.
  • Odpowiedz
Wszystko po pewnej chwili mnie zniechęca i wracam do prokrastynacji


@mateuszdinozaur: czy to samo się dzieje jak zmniejszysz kontakt z technologiami rozrywkowymi albo czasowo przestaniesz korzystać? takimi jak komputer, konsola, telefon, TV? np. 2-5 dni?

zagluszyć jakos swoje negatywne mysli


@mateuszdinozaur: jakie to myśli, możesz je zacytować?

chocby na sile


@mateuszdinozaur: Próbowałeś robić coś motywując się pozytywnie? Poprzez dodanie do obowiązku/powinności czegoś co lubisz? Można próbować to robić na
  • Odpowiedz
@mateuszdinozaur: czy to samo się dzieje jak zmniejszysz kontakt z technologiami rozrywkowymi albo czasowo przestaniesz korzystać? takimi jak komputer, konsola, telefon, TV? np. 2-5 dni?


Nie, nie dzieje sie. Mysle, ze moze troche lepiej sie czuje. Ale jestem uzalezniony od elektroniki

@mateuszdinozaur: jakie to myśli, możesz je zacytować?

Moze zle to powiedzialem. Ale biorac pregabline i fluoksetyna a uprzednio wenlafaksyne nie czuje zadnych mysli. Pustke mam, apatycznosc takie uczucie brak
  • Odpowiedz
@mateuszdinozaur: ja właśnie wróciłem od psychologa mejt, mam podobne tematy no ADHD pani sugeruje hehe co sam wiem od zarania dziejów ale chyba trzeba zrobić official diagnozę (ponad 1500zl) i wjechać na medikinet jaki ale na ten moment waleczka z demonami przeszłości u pani
  • Odpowiedz