Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #rosja #pobor #mieszkanie #pieniadze #polska #polityka #filozofia #nieruchomosci
ja nie pójdę bronić kartonu z prostego powodu - ja nie mam nic, więc nie widzę w sensu w obronie niczego.
To że wy macie po kilka mieszkań to fajnie, ale co mnie to obchodzi?
A takich jak ja są miliony.
Życie i trud materialny wyleczył mnie z patriotyzmu.
Materializm dialektyczny, mówi ci to coś, synu?!
  • 17
  • Odpowiedz
@Liarek123: No ja właśnie nie mam czego bronić, więc dlaczego różne gadające głowy w mediach mi próbują pompować w głowę, że moim obowiązkiem jest obrona POLSKI
ja żadnej Polski nie posiadam na własność, gdzie mogę takie coś jak POLSKA spieniężyć i kupić sobie duży dom?
  • Odpowiedz
@Lord_Apatii_i_Depresji: Przed kim ty chcesz się bronić, fizycznie jednostki nam nie wejdą, a na rakiety nie mamy większego wpływu zawsze mogą polecieć. Jesteśmy pierwszy raz od wielu pokoleń trzymani po dobrej stronie świata. Niech wojsko się zbroi i szkoli, natomiast nie ma co wierzyć w narracje strachu.

A co do kraju to akurat nie wiem z jakiego powodu jesteś aż tak źle nastawiony do swojego kraju? Naprawdę myślisz że gdziekolwiek będziesz
  • Odpowiedz
Materializm dialektyczny, mówi ci to coś, synu?!


@Lord_Apatii_i_Depresji: mówi mi tyle, że zdajesz się sugerować, że walczyłbyś za państwo, które by ci przydzieliło mieszkanie na wypiździejewie i dokwaterowało patusa, bo przekraczałeś przydziałowy metraż. W świecie, gdzie wystarczy mieć internet żeby nauczyć się choćby na poziomie eksperckim projektowania parametrycznego i zagwarantować sobie życie na znacznie wyższym poziomie, ty zasłaniasz się dwudziestowiecznymi teoriami, bo nikt ci nic nie dał.

Oczywiście, że rynek nieruchomości
  • Odpowiedz
@Lord_Apatii_i_Depresji: dlatego też mówię, że na poziomie społecznym problem jest jak najbardziej realny. Problem na poziomie indywidualnym, który tutaj jest poziomem faktycznym, to kompletnie co innego, co wyjaśniłem ze szczegółami.
  • Odpowiedz