Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@alxnr:
Pomocny nauczyciel któremu się chce to skarb. Można by dodać trochę kontekstu, anegdotek jak wyglądają relacje nauczyciel/uczeń w tej zawodówce i jak wypadasz na tym tle. Bo inaczej trudno ocenić czy pomagasz czy nie (po odpowiedziach obstawiam, że jesteś dobrym nauczycielem).
  • Odpowiedz
@alxnr: Wszystko jest kwestią szerszego kontekstu - wielokrotnie obalałem flaszki ze studentami, nawet własnymi, dla odmiany kolega po zaproponowaniu alkoholu studentce zakończył karierę na uczelni. Okazjonalne picie przed świętami, czy na zakończenie konferencji jest w pewien sposób usankcjonowane; proponowanie zaliczenia na podstawie zaliczenia, przy różnych plotkach, raczej nie.
  • Odpowiedz
że jestem #!$%@? i mógłby ze mną #!$%@?ć 0.7 ()


@alxnr: U mnie w okolicach w dosłownie każdej szkole w czasie majówki sugerowało się nauczycielowi 'suwenir' w postaci Ballana lub Jacka żeby na koniec roku postawił łaskawe oceny i puścił oczko do rady nauczycielskiej. Bo to takie polskie, swojskie, nauczyciel raz w roku też człowiek, a czas luźny...

Jedna strona myśli że to miłe,
  • Odpowiedz
  • 11
@alxnr Pewnie dupsko masz niezłe albo cycole i cała filozofia. Na 90% był pod wplywem jakiegoś gówna i ze zboostowaną pewnością siebie ci to powiedział.
  • Odpowiedz
czyli sugerujesz że potrzebne jest kierunkowe wykształcenie aby stwierdzić że mówienie ucznia do nauczyciela że "oebałby z nią 0,7" to patologia?


Idąc twoim tropem potrzebaby enologa z dyplomem żeby stwierdzić że niebieska ambrozja którą pije żul to denaturat. Nie pogadamy, mamy inne podejście do rzeczywistości.


@thorgoth: a ile dni przepracowałeś takiej szkole albo z trudną młodzieżą? Jak ma jasno postawione granice i się tego trzymają, to nie musi to być jakaś
  • Odpowiedz
powinnaś mu zwrócić uwagę że tak nie wygląda komunikacja między dorosłymi


@thorgoth: a, pobiałorycerzę trochę. Nie wiesz, co @alxnr mu odpowiedziała i ten wpis jest raczej o tym, że młody w niezbyt może wyszukany, być może wyniesiony z domu sposób, ale połechtał jej pedagogiczne ego. I dalej jazda po OPce i kwestionowanie kwalifikacji. Wykop at its finest
  • Odpowiedz
połechtał jej pedagogiczne ego


@krytyk__wartosciujacy: Wykopkom chodzi raczej o to, że młoda nauczycielka + kilkunastoletni sebek płci odmiennej + dziwny "komplement" jest nie tyle potwierdzeniem zdolności pedagogicznych OP-ki, tylko potwierdzeniem pociągu seksualnego sebka do niej.
  • Odpowiedz
@thorgoth: ta, bo na pewno ona jest w stanie ich zmienic xD ty chyba nie miales do czynienia z takimi ludzmi, oczekiwanie od nich refleksji nad soba i zmiany stylu bycia to tak jakby chciec nauczyc chomika tabliczki mnozenia
  • Odpowiedz
@thorgoth: Typowy wykopek-teoretyk, którego rzeczywistość jeszcze nie kopnęła w tyłek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Masz tu obrazek, idealnie cię podsumowuje.

@alxnr: Akurat dzisiaj rozmawiałem o konwersatorium z pedagogiki, które prowadziła babka z resocjalizacji. Z jakiegoś powodu mam wrażenie, że Twój przykład mógłby być jednym z pozytywnych na tych zajęciach(σ ͜ʖσ)
NoMercyIncluded - @thorgoth: Typowy wykopek-teoretyk, którego rzeczywistość jeszcze n...

źródło: 1*6ss9wuGIVSnPKOKmCeS3tA

Pobierz
  • Odpowiedz
@alxnr: Uczen nie ma do Ciebie szacunku skoro ma odwagę rzucać takie teksty. A dwa, da się w tym wyczuć jakiś podtekst. Gdyby chciał Cię pochwalić za pracę powiedziałby Ci po prostu „jesteś spoko nauczycielką”, a powiedział „wypiłbym z Tobą 0,7l”. Co potem, „wiesz co przeruchalbym Cię na maksa”? Badał grunt by wiedzieć na co może sobie z Tobą pozwolić w przyszłości. Zobaczysz że ten tekst będzie wracał jeszcze kilka razy
  • Odpowiedz
ten tekst nie brzmi jakbyś była świetnym nauczycielem tylko jakby uczeń nie miał do ciebie śladu szacunku.


@thorgoth: Przejrzałem twoje wpisy. Widzę, że nie miałeś okazji spotkać się z tzw. trudną młodzieżą.
Rozumiem radość @alxnr
Gdy po wielu latach spotkasz takiego dzieciaka z trudnej wręcz patologicznej rodziny i on mówi ci dzień dobry, a ty zastanawiasz się kto to. Gdy przypomina ci, że dzięki tobie, twojemu zrozumieniu, tym, że nie skreśliłeś
  • Odpowiedz
pedagog specjalny, nauczyciel specjalista


@alxnr: co to za zapychacz programowy xDD jakbyś była panią od matmy albo polskiego która chce czegoś ich nauczyć to by cię tak nie lubili
  • Odpowiedz