Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do chłopów w związkach, mających narzeczone, żony.. jak to jest żyć w ciągłym strachu i niepewności że laska cie może w każdej chwili zostawić? Bo chyba nie myślicie, że wasza Mariolka to ta jedyna na zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°). W dobie social mediów, chodząc do pracy, idąc z koleżankami do klubu przecież każdy może ją wyrwać, ba nawet ona może jak jej się zachce, więc chce wam się jej pilnować na każym kroku albo wykłócać o jej wyjścia? Chce wam się sponsorować każdą jej zachcianke, brać na obiady, kupować prezenty tylko po to żeby od was nie uciekła? Już widzę jak macie coś do powiedzenia kiedy wam oznajmi, że jedzie na erasmusa albo chce iść na miasto bo "babski wieczór" i wróci późno xD.

#zwiazki #slub #blackpill #przegryw #relacje #redpill #zycie #tfwnogf



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do chłopów w związkach, mających narz...

źródło: comment_1593168849a0heuk4whyrAMVj7chEBoK

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
Pytanie do chłopów w związkach, mających narzeczone, żony.. jak to jest żyć w ciągłym strachu i niepewności że laska cie może w każdej chwili zostawić?


@mirko_anonim:

Proste - to JA jestem tym który może zostawić.

To ja jestem powietrze oddech odpoczynek

.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Zwykle to są 3 opcje:

1. Laska po ślubie przestaje o siebie dbać i nie jest wcale takim łakomym kąskiem, nawet dla swojego mężusia normika a co dopiero kogoś bardziej atrakcyjnego.
2. Jak mieszkają na wsi to nadal są hamulce "coludziepowiedzo" i laska się zastanowi 20 razy zanim wskoczy na innego boltza. Tym bardziej jak chata wybudowana w kredycie na działce od teściów. To jednak szkoda tak ryzykować. Lepiej dać
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP): To samo można skierować do kobiet "jaką masz pewność, że twój Mariuszek cię nie zostawi?". Odpowiadam: nikt nie ma pewności. Stały związek to wyższy level komunikacji, zaangażowania, zaufania, przyjaźni, ale i namiętności, czym trzeba umieć balansować długoterminowo. Niektórzy ludzie są stali w uczuciach, inni nie. Znam przypadki osób, które były wierne przez 10 lat bycia w związku, a po rozpadzie związku poszły w tango, znam w drugą stronę
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Moja znajoma w wieku 16 lat wpadła z dorosłym typem, potem wzięli ślub, trójka dzieci, w miarę udane małżeństwo na pozór. I teraz, jak ona ma 36 lat, to się z nim rozwiodła, obsmarowała go jako groomera, nastawiła przeciw niemu dzieci mówiąc im że on celowo wybrał ją taką młodą żeby łatwo się ożenić, rodzinę, znajomych, pół miasta, i zgłosiła się już do szkoły wieczorowej żeby dokończyc szkołę
  • Odpowiedz