Wpis z mikrobloga

Mirki, mam kolegę z którym razem studiowaliśmy i jak to zawsze bywa nasze drogi się rozeszły, ale od czasu do czasu lubię zaglądnąć co u niego słychać na soialach, bo zawodowo jest ilustratorem i robi dobry content :)

Widziałem, że w ostatnim czasie zajął się tworzeniem swojej pierwszej gry i jestem zauroczony tym jak to wygląda i jestem z niego dumny, że tak konsekwentnie robi to co lubi.

Ogólnie jest to gość typu Piotruś Pan, ale ma niesamowity talent, jest kosmicznie błyskotliwy i strasznie mu kibicuje by osiągnął coś wielkiego, bo nigdy nie miał łatwo, a naprawdę mu się należy, bo po prostu jest dobrym człowiekiem.

Może komuś wpadnie w oko jego projekt, albo chociaż zostawicie plusa dla zasięgu, chciałbym by miał miłą niespodziankę jak by znalazł się w gorących xD

P.S. on nie ma zielonego pojęcia, że tutaj to wstawiam xD
P.S.2 wierzę w Was i wiem, że mimo, że ten portal jest już jak niezbyt świeże warzywo, to nadal jest tu jeszcze kilka dobrych Mirków i Mirabelek ceniących sobie coś wartościowego ;)

Sociale z grą
Sociale Maćka

#gry #grafika #ilustracja #geamplay #gamedev #projektowanie #wykopefekt #gruparatowaniapoziomu
  • Odpowiedz