Wpis z mikrobloga

#wiaraniewiara #bog

Hej!

A zobaczcie, jakie podchody stosuja jeszcze parchy i moj tata:
Dzwoni do mnie, ze niby przypadkiem wybral numer, jak do niego oddzwaniam i pytam, co chcial.
Potem spie sobie i na koniec snu dostaje na uszy (ze cos we snie sie slyszy, ale to jest atak parchow) dzwiek telefonu a potem domofonu.

Jak matrix niby, ze jakis telefon dzwoni, wiecie, o czym mowie.

Ja wiedzac to tez tacie pare takich dzwonkow puszczam i potem celowo nie odbieram od niego.
W koncu dzwonie i mowie (udaje glupiego, jak wszyscy): "Ale o co chodzi?"
Tata mi tlumaczy: "Jak wlaczam telefon, do sie jakos do ciebie polaczenie wybiera" - LOL XD
Na pewno w to uwierze.

Teraz tak, mamy wiec sytuacje, ze chyba dotarlem do odkrycia jakiegos bardzo zlozonego i dziwnego procesu, co chciano mi zrobic, taka krzywde, jak mojemu kochanemu i pieknemu Jezusowi Chrystusowi.
To znaczy wielka krzywde juz mi zrobiono, a chciano jeszcze wieksza.

Wiec generalnie jest problem, bo nie jestem ku*wa na krzyzu.
To cale jest zle, rozumiem Boga tak, ze za to wlasnie jest i bedzie wpier*ol.
To jest teraz najdalsze wyobrazenie, gdzie siegam, wiec sie tego trzymam.

Wladimirze Wladimirowiczu, dlaczego Ty nie jestes moim tata?
Dlaczego nie moglem sie urodzic u Ciebie i miec inne zycie? Dlaczego Kochany?

Z drugiej strony moje zycie jakas tez sciezka jest, ja mialem to wszystko zrozumiec i teraz juz to miec na poziomie swiadomym.
Bog tak chcial mnie tutaj na wysondowanie wyslac, tak to teraz rozumiem.
Amen.

Ehhh, chociaz troche potanczmy, bo sie ujowo zrobilo:
https://www.youtube.com/watch?v=0LfT5qJH2zc

P.S.
Czemu ten labedz sie nie pali?

Hej!
Sebastian
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@programista15cm: Nic nie rozumiesz, mam nadzieje, ze juz niedlugo cos sie wyjasni, bede mogl cie przekonac tutaj na forum, ze sa bardzo niesamowite rzeczy na swiecie. A ty tak zupelnie z pozycji laika piszesz, czy masz otwarte 3 oko, jakies doswiadczenia z okultyzmem? Pytam powaznie, bo nie umiem wyczuc, czy zupelnie nie wierzysz, czy cos wiesz, ale moze inne rzeczy.
  • Odpowiedz
@StaraDusza: mam kontakty z kosmitami i z wężami z Majami, przenoszę się w czasie, po doyebanym kwasie, po czym wypalam miedź z kabla i oto jestem już u Abla. Dusi Kaina u Mojżesza - co za długi ludzi wiesza. Zresztą zbiera na adwokata, bo odyeval swego brata

  • Odpowiedz