Wpis z mikrobloga

Czarna seria na polskich drogach

Trwa czarna seria na polskich drogach. Tylko w ciągu ostatnich kilku dni życie straciło wielu kierowców. Jak wynika z policyjnych statystyk, w miniony weekend na drogach zginęło 11 osób. 9 z nich w sobotę i 2 kolejne w niedzielę. Policja minionej doby zatrzymała ponadto 284 kierujących pod wpływem alkoholu.

Zabiło się 11 osób na polskich drogach samochodami tylko w weekend ale powiecie że to rowerzyści są złem na polskich drogach xDDDD
to jest straszne ale wasza obłuda mnie rozwala xD

#polskiedrogi #samochody #wypadek
  • 4
  • Odpowiedz
@mati1990: No przecież miernoty masowo wyjechały na drogi i dzieje się to co się dzieje. Jak ktoś nie umie jeździć to w dużym ruchu się gubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mati1990: Szczerze, nigdy mi nie będzie szkoda człowieka (chociaż moim zdaniem ciężko to człowiekiem nazwać bo to zwykłe śmiecie są) wsiadającego za kierownicę po alkoholu później ginącego wypadku na skutek tego, ważne tylko żeby taki dureń nie zabrał nikogo ze sobą na tamten świat bo dopiero to jest prawdziwa tragedia jak ten ojciec co go potrącił idiota z bmw pomarańczowego w Warszawie ta dziewczyna co w nią ukrainiec wjechał i przeleciała
  • Odpowiedz
@mati1990: Przeszkadzają mi miernoty drogowe dlatego wyjezdzam zawsze o świcie żeby śmignąć te 200km/h ekspresówka do celu i mieć nie bać się że jakiś spocony i zmęczony Janusz mi na czołówkę wyjedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz