Wpis z mikrobloga

Ubery i mapki T17 w POE porobione to co, trza by mouda do goticzka zainstalować.
Tylko jakiego?

Gildsy 1.6
Powrót Xeresa
Legend Of Ahssun
Odysejka
Rebalance V2.1
AB z 2019 roku

BTW niesamowita ta liga 3.24 była, takie mirror tier itemy z tego cmentarza wycraftowałem że nawet na oryginalnym harveście takich nie miałem. A łzy rozpaczy na reddicie pisane przez MF-iarzy rozszarpywanych na strzępy na mapach T17 były miodem na uszy :D mój tanky hexblast miner sobie radził bez problemu.

#gry #gothic #returning
  • 5
  • Odpowiedz
@Antorus: Powrót Xeresa ma strasznie zrypane autotranslatowe tłumaczenie, np. Lord Andre to pan Andrzej xd
Odyseję bardzo polecam, ale nie każdemu się spodoba.
Legend of Ahssun też mega fajne, jedynie męczyło długie zapisywanie i słaba płynność gry w niektórych momentach.
  • Odpowiedz
  • 0
@kasztelan123: Panie Andrzeju też w Gildsach jest xD A Lee to Zawietrzny itd. Także wiem co z czym :D A jak gemplejowo ten mod?

Przed ligą w POE grałem w Renovation ale średnio mi to podeszło. Taki 6/10 był. Doszedłem do GD i nie chciało mi się dalej.
  • Odpowiedz
@Antorus: Sam pomysł bardzo fajny, taka alternatywna historia Gothica. No ale wykonanie to padaka jest. Nie udało mi się tego skończyć, bo dość szybko jakiś quest zablokował mi dalszą grę. Te questy jakieś takie często z dupy. Dużo bugów, często wywalała się gra. Ogólnie chyba jeden z najgorszych modów jakie miałem okazję grać.
  • Odpowiedz