Wpis z mikrobloga

Polska jest europejskim liderem niestety nie tylko w zakresie rozwoju gospodarki, ale także liczby zdurniałych antyszczepów. Jak długo będziemy tolerować tych, którzy wyłączyli telewizor i włączyli „myślenie”, tak jak radzi brzydka pani od zbiórek na sprzęgło i garnka na głowie? Już dziś mamy do czynienia z nawrotem wielu zapomnianych chorób. A będzie tylko gorzej, bo antyszczepionkowa propaganda roznosi się niczym wirus.

#polska #antyszczepionkowcy #szury #koronawirus
czerwonykomuch - Polska jest europejskim liderem niestety nie tylko w zakresie rozwoj...

źródło: IMG_0242

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • 195
Manipulować też trzeba umieć...
Jakoś nieszczepienii ukraińcy wpuszczeni do Polski 24.02.2022 roku w ilości kilku milionów nie stanowili problemu i nie spowodowali zapowiadanego "armagemnonu" społeczeństwa z powodu covida, a nagle teraz OP wyciąga tabelkę z czterech liter i się dziwi, że nastąpił wzrost zachorowań z powodu braku szczepień na wiele innych chorób...
Co to jest? Kręcicie program "Mamy Cię?"?
  • Odpowiedz
@velmar: szczepany powyżej dalej udają, że ich nie okłamali xD
@marcin-kowalewski odsetek nieszczepionych skoczył wraz z przyjęciem milionów ukraińców, którzy nie szczepią się na choroby, które u nas już praktycznie nie istniały typu odra, krztusiec.
  • Odpowiedz
Jak długo będziemy tolerować tych, którzy wyłączyli telewizor i włączyli „myślenie”, tak jak radzi brzydka pani od zbiórek na sprzęgło i garnka na głowie? Już dziś mamy do czynienia z nawrotem wielu zapomnianych chorób. A będzie tylko gorzej, bo antyszczepionkowa propaganda roznosi się niczym wirus.


@czerwonykomuch:

wprowadzanie totalitaryzmu/komunizmu pod pretekstem walki z wirusem?

STARE ZNAŁEM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wy komuchy maicie to do siebie że najpierw
A.....y - >Jak długo będziemy tolerować tych, którzy wyłączyli telewizor i włączyli „...

źródło: comunism

Pobierz
  • Odpowiedz
Manipulować też trzeba umieć...

Jakoś nieszczepienii ukraińcy wpuszczeni do Polski 24.02.2022 roku w ilości kilku milionów nie stanowili problemu i nie spowodowali zapowiadanego "armagemnonu" społeczeństwa z powodu covida, a nagle teraz OP wyciąga tabelkę z czterech liter i się dziwi, że nastąpił wzrost zachorowań z powodu braku szczepień na wiele innych chorób...

Co to jest? Kręcicie program "Mamy Cię?"?


@velmar:

temat nieszczepionych ukraińców to jest mistrzostwo świata

w styczniu 2022 barany
  • Odpowiedz
i nie spowodowali zapowiadanego "armagemnonu" społeczeństwa z powodu covida


@velmar: spowodowali za to z odry i #!$%@? szkarlatyny jak w jakimś XIX wieku xDDDDD
Antyszczepy dalej z wyłączonym myśleniem..
  • Odpowiedz
@Adam_Prosty: przecież tuż przed wybuchem wojny na Ukrainie szykowali ustawę Hoca która była wręcz skrajnym debilizmem. Potem Władimir zarządził koniec epidemii i się epidemia skończyła( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
szurku, ale gdzie ja się czegoś takiego domagałem? O czym Ty pieprzysz w ogóle?


@czerwonykomuch:
przyspieszyłem dyskusję.

powinienem cię najpierw zapytać o to:

ale także liczby zdurniałych antyszczepów. Jak długo będziemy tolerować tych...


jak w twoim ciasnym umyśle bedzie wyglądał brak tolerancji dla "zdurniałych antyszczepów" ?

a potem dopiero napisać o totalitaryzmie i komunizmie
mylnie założyłem że ktoś kto ma marksa w awatarze nie bedize się wypierał marksistowskich metod "braku tolerancji"
  • Odpowiedz