Wpis z mikrobloga

Polska jest europejskim liderem niestety nie tylko w zakresie rozwoju gospodarki, ale także liczby zdurniałych antyszczepów. Jak długo będziemy tolerować tych, którzy wyłączyli telewizor i włączyli „myślenie”, tak jak radzi brzydka pani od zbiórek na sprzęgło i garnka na głowie? Już dziś mamy do czynienia z nawrotem wielu zapomnianych chorób. A będzie tylko gorzej, bo antyszczepionkowa propaganda roznosi się niczym wirus.

#polska #antyszczepionkowcy #szury #koronawirus
czerwonykomuch - Polska jest europejskim liderem niestety nie tylko w zakresie rozwoj...

źródło: IMG_0242

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
@LittleDonkey:

Ty jesteś typie opòźniony XD skoro sobie wymyśliłeś brednie o eksperymentach medycznych, to pewnie nie będziesz miał problemu z podesłaniem listy ubezpieczycieli którzy odmawiają ubezpieczenia ze względu na rzekomy eksperyment medyczny XDDD


Nie przenoś swoich projekcji na mnie.

Czwarty raz:

Już Ci powiedziałem - każdy ubezpieczyciel. Nie ma ani jednego przypadku takiego ubezpieczenia ani możliwości jego zaciągnięcia. I teraz wchodzisz Ty cały na biało i możesz mi udowodnić,
DanteTooMayCry - @LittleDonkey: 
 Ty jesteś typie opòźniony XD skoro sobie wymyśliłeś...
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry:

Nie ma ani jednego przypadku takiego ubezpieczenia ani możliwości jego zaciągnięcia.


Czyli właśnie przyznałeś że #!$%@? głupoty i żadna ubezpieczalnia nie odmawia przyznania ubezpieczenia ze względu na twoje wyimaginowane "eksperymenty medyczne"
Brawo, zaczynasz robić postępy XD

Ale podsumujmy:
TO NIE JEST WIARYGODNE ŹRÓDŁO INFORMACJI
LittleDonkey - @DanteTooMayCry: 
Nie ma ani jednego przypadku takiego ubezpieczenia a...

źródło: IMG_20240501_102504

Pobierz
  • Odpowiedz
@LittleDonkey:

Czyli właśnie przyznałeś że #!$%@? głupoty i żadna ubezpieczalnia nie odmawia przyznania ubezpieczenia ze względu na twoje wyimaginowane "eksperymenty medyczne"

Brawo, zaczynasz robić postępy XD


xD typie, czy Ty masz chociaż kawałek mózgu? Umiesz czytać ze zrozumieniem? Czego nie rozumiesz w tak krótkim i prostym zdaniu :

Nie ma ani jednego przypadku takiego ubezpieczenia ani możliwości jego zaciągnięcia.


?

Ja piszę, "nie ma", a Ty, że przyznałem, że jest xD.
DanteTooMayCry - @LittleDonkey: 
 Czyli właśnie przyznałeś że #!$%@? głupoty i żadna ...

źródło: 2024-05-02 12_05_10-Polska jest europejskim liderem niestety nie tylko w zakresie rozwoju ... (@czer

Pobierz
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry:

xD typie, czy Ty masz chociaż kawałek mózgu?


Typie czy ty masz chociaż kawałek mózgu? XD wymyśliłeś sobie brednie o odmowach ubezpieczeń, na rzecz jakiegoś mistycznego eksperymentu medycznego i mi każesz udowadniać że jest inaczej XDDDD to na tobie leży obowiązek udowodnienia, oczywiście nic nie pokażesz bo takie science fiction istnieje tylko w twojej szurskiej głowie XDD

W ogóle twój profil to niezła kopalnia foliarskiej beki XDD podobne ułomne brednie
  • Odpowiedz
@LittleDonkey:

Typie czy ty masz chociaż kawałek mózgu? XD wymyśliłeś sobie brednie o odmowach ubezpieczeń, na rzecz jakiegoś mistycznego eksperymentu medycznego i mi każesz udowadniać że jest inaczej XDDDD to na tobie leży obowiązek udowodnienia, oczywiście nic nie pokażesz bo takie science fiction istnieje tylko w twojej szurskiej głowie XDD


Jesteś śmieszny. Taka typowa postać z bajek na dokładkę, aby mogła rozbawiać widzą najdurniejszymi rzeczami.

Nie da się udowodnić czegoś co
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry:

Nie da się udowodnić czegoś co nie istnieje


Dlatego nie jesteś w stanie udowodnić tego bełkotu o odmowach ubezpieczeń XD ośmieszyłeś się tym jak dziecko, i teraz nieudolnymi fikołkami próbujesz z tego wybrnąć XD
Dostałeś linka do całej masy randomizowanych i recenzowanych badań z najbardziej renomowanych ośrodków, to twierdzisz że wszystkie są sfałszowane i opłacone i na dowód wklejasz mi jakiś filmik z żółtymi napisami z katolickiego profilu dla przygłupów
  • Odpowiedz
@LittleDonkey:

Dlatego nie jesteś w stanie udowodnić tego bełkotu o odmowach ubezpieczeń XD ośmieszyłeś się tym jak dziecko, i teraz nieudolnymi fikołkami próbujesz z tego wybrnąć XD


Ale Ty jesteś głupi xD. Z tyloma ludźmi na wykopie dyskutowałem, którzy byli wstanie cokolwiek użyć mózgu, nawet jeśli totalnie się nie zgadzaliśmy, ale nigdy nie trafiłem na takie zero xD.

Dostałeś linka do całej masy randomizowanych i recenzowanych badań z najbardziej renomowanych ośrodków,
DanteTooMayCry - @LittleDonkey: 
 Dlatego nie jesteś w stanie udowodnić tego bełkotu ...

źródło: 2024-05-02 12_05_10-Polska jest europejskim liderem niestety nie tylko w zakresie rozwoju ... (@czer

Pobierz
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry:

Ale Ty jesteś głupi xD. Z tyloma ludźmi na wykopie dyskutowałem, którzy byli wstanie cokolwiek użyć mózgu, nawet jeśli totalnie się nie zgadzaliśmy, ale nigdy nie trafiłem na takie zero xD.


To chyba dyskutowałeś tylko z takimi nizinami intelektualnymi jak ty XD aż w końcu trafiłeś na kogoś, kto pozamiatał cię kilkoma podstawowymi pytaniami XDD

w tym oficjalne źródło z wypowiedzi "właściciela" tej szczepionki, który mówi Ci wprost: nie działa.
  • Odpowiedz