Wpis z mikrobloga

Polska jest europejskim liderem niestety nie tylko w zakresie rozwoju gospodarki, ale także liczby zdurniałych antyszczepów. Jak długo będziemy tolerować tych, którzy wyłączyli telewizor i włączyli „myślenie”, tak jak radzi brzydka pani od zbiórek na sprzęgło i garnka na głowie? Już dziś mamy do czynienia z nawrotem wielu zapomnianych chorób. A będzie tylko gorzej, bo antyszczepionkowa propaganda roznosi się niczym wirus.

#polska #antyszczepionkowcy #szury #koronawirus
czerwonykomuch - Polska jest europejskim liderem niestety nie tylko w zakresie rozwoj...

źródło: IMG_0242

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
@czerwonykomuch:

tak, jestem obrzydliwym zamordystą: chcę zapobiegać rozprzestrzenianiu chorób zakaźnych XDDDD


No to posłuchaj mnie w końcu i zrozum co sprawia, że rzeczywiście można zapobiegać rozprzestrzenianiu się chorób.

Zadaj sobie dwa proste pytania i spróbuje sam - uczciwie z ręką na sercu - odpowiedzieć.

1) Czemu w cywilizowanych krajach zniknęły lub znacząco zostały ograniczonego wszystkie choroby, a szczególnie została ograniczona śmiertelność praktycznie do zera? Pytanie dotyczy tak chorób na które są
  • Odpowiedz
@LittleDonkey: Kolejna merytoryczna kontrargumentacja. Brawo. Matko jak Ty się wysiliłeś, jaką Ty musisz mieć na to zajebiście silną psychikę! Tak trzymaj! Tylko popraw klapeczki na oczach, żeby się troszkę nie obsunęły.

2024r.a nadal znajdzie się jakiś szurski tluk bredzący o eksperymentach medycznych XDDD


Hehe. Powiedz to tym co kasę trzymają. Jak oni mogli tego nie wiedzieć....

https://www.rp.pl/ubezpieczenia-i-odszkodowania/art8591591-szczepienia-na-covid-19-nieobjete-ubezpieczeniami-sa-traktowane-jako-eksperyment-medyczny

https://mazowszestudiaregionalne.pl/covid-19-czas-na-wnioski-czy-szczepienia-sa-eksperymentem-medycznym/
  • Odpowiedz
@LittleDonkey: U ciebie leczenie psychiatryczne nie dało rezultatów, powinna ci jakaś kontrola z psychiatryka wjechać do domu żeby cię przebadać, oczywiście dla twojego bezpieczeństwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry:

Kolejna merytoryczna kontrargumentacja. Brawo. Matko jak Ty się wysiliłeś, jaką Ty musisz mieć na to zajebiście silną psychikę!


Napisał przygłupawy szur dla którego dowodem na eksperyment medyczny jest artykuł z 2021r w którym:

Taki sposób postępowania doradziła właścicielowi spółki Centrum Medycyny Specjalistycznej On Clinic w Chorzowie agentka jej firmy ubezpieczeniowej.


bo jakaś baba sprzedająca ubezpieczenia tak powiedziała XDDDDDDDDDD

Tylko popraw klapeczki na oczach, żeby się troszkę nie obsunęły.


Popraw czapkę
  • Odpowiedz
@Paulina1paulii8: tu też przybiegłeś skamleć po tym jak cie zaorałem w innym temacie i dostałeś takiej padaczki że aż cię moderator zbanował XDDDD ale to musi być epicki ból dupy że biegasz za mną po całym portalu i wypisujesz po kilka wiadomości pod rząd XDDDDD
  • Odpowiedz
@Paulina1paulii8: A spoko. Jakieś zatrucie mam, nudzi mi się w domu od dwóch dni. Mam czas. Mogę cisnąć bekę z takich typów. Trochę rozrywki dostarcza głupota ludzka :D. Ja mam tu piękną beke, jak oni wszyscy nie potrafią się skonfrontować z danymi, ale obrażać to już nie problem ;D.

@LittleDonkey:

Napisał przygłupawy szur dla którego dowodem na eksperyment medyczny jest artykuł z 2021r w którym:


Ooo. Widzę dalej merytorycznie xD.
DanteTooMayCry - @Paulina1paulii8: A spoko. Jakieś zatrucie mam, nudzi mi się w domu ...

źródło: 154597655_3891030764252624_3121705158805723247_n

Pobierz
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry:

Widzę dalej merytorycznie xD


UWAGA MERYTORYCZNY ARGUMENT
Jakaś baba sprzedająca ubezpieczenia 3 lata temu powiedziała że szczepienia to eksperyment, a zatem musi to być prawda XDD
Z was można się już tylko śmiać XD bo nie ma wątpliwości że do takich tluków już nic mądrego nie dotrze XD

@Paulina1paulii8

najlepsze jest to że wiem, że go to denerwuje ( ͡ ͜ʖ ͡)


Napisał desperat który
  • Odpowiedz
UWAGA MERYTORYCZNY ARGUMENT

Jakaś baba sprzedająca ubezpieczenia 3 lata temu powiedziała że szczepienia to eksperyment, a zatem musi to być prawda XDD

Z was można się już tylko śmiać XD bo nie ma wątpliwości że do takich tluków już nic mądrego nie dotrze XD


Bardzo xD. Ale możesz się wykazać i kontrargumentować. Dzień dobroci dla zwierząt zrobię i podpowiem Ci jak to zrobić - pokaż ubezpieczyciela, który chciał ubezpieczać.


A drugi link
  • Odpowiedz