Wpis z mikrobloga

Polska jest europejskim liderem niestety nie tylko w zakresie rozwoju gospodarki, ale także liczby zdurniałych antyszczepów. Jak długo będziemy tolerować tych, którzy wyłączyli telewizor i włączyli „myślenie”, tak jak radzi brzydka pani od zbiórek na sprzęgło i garnka na głowie? Już dziś mamy do czynienia z nawrotem wielu zapomnianych chorób. A będzie tylko gorzej, bo antyszczepionkowa propaganda roznosi się niczym wirus.

#polska #antyszczepionkowcy #szury #koronawirus
czerwonykomuch - Polska jest europejskim liderem niestety nie tylko w zakresie rozwoj...

źródło: IMG_0242

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
myślę, że kilkadziesiąt tysięcy mandatu za odmówienie szczepienia dziecka na podstawowe choroby szybciutko naprostuje znaczną część szurków z wiedzą z Facebooka.


Akurat pieniądze na leczenie chorób przywracanych do życia przez antyszczepionkowych imbecyli by się znalazły.


@czerwonykomuch:

o jaki przejaw tolerancji :)

kolejnym krokiem w dyskusji powinno być zapytanie cię o to co władza ma zrobić z tymi którzy i tak odmówią i nie zapłacą...
oczywiście odpowiedz obaj znamy

wy komuchy jesteści
A.....y - >myślę, że kilkadziesiąt tysięcy mandatu za odmówienie szczepienia dziecka ...

źródło: comunism

Pobierz
  • Odpowiedz
@Adam_Prosty: to nie jest przejaw tolerancji. Nikt nie toleruje bandytów i tak samo ludzie tworzący zagrożenie dla zdrowia innych nie powinni być tolerowani, bo de facto są takimi samymi bandytami.

KTO DAŁ WAM MORALNE PRAWO DO DECYDOWANIA CO MAJĄ i MOGĄ ROBIĆ I MÓWIĆ WOLNI LUDZIE???


Chęć życia w zdrowiu i nie ponoszenia ogromnych kosztów leczenia chorób, którym można zapobiec?

wy nie rozumiecie koncepcji wolności, podstawowego prawa człowieka...


Typie, w jaki
  • Odpowiedz
@czerwonykomuch:

to nie jest przejaw tolerancji. Nikt nie toleruje bandytów i tak samo ludzie tworzący zagrożenie dla zdrowia innych nie powinni być tolerowani, bo de facto są takimi samymi bandytami.

Chęć życia w zdrowiu i nie ponoszenia ogromnych kosztów leczenia chorób, którym można zapobiec?


To wszystko to dyrdymały i kłamstwa. Nie ma żadnego zagrożenia.

I Ty dobrze to wiesz, bo celowo (nie)zgrabnie pominąłeś wszystkie fakty z moich wypowiedzi, jedynie krótko mnie
  • Odpowiedz
Typie, w jaki sposób szczepienie zabiera Ci wolność XDDDDDD


@czerwonykomuch:

wolność do decydowania o zdrowiu swoim i swojego dziecka
wolność wypowiedzi nawet jeśli tobie taka wypowiedz się nie podoba...

ludzie/rządy które rozumieją czym jest wolność i szanują to że inni ludzie mogą myśleć i robić coś z czym się nie zgadzają stawiają na edukację i rozwiązania nie budzące oporu czym uzyskują doskonałe wyniki...

przepełnione agresją komunistyczne zjeby zaczynają od atakowania ludzi
  • Odpowiedz
@czerwonykomuch: Typie jak w ciągu pół roku przyjęliśmy ponad 4 miliony Ukraińców, którzy mieli poziom szczepień na poziomie 30% i putler jednego dnia zakończył śmiercionośną pandemię?
Ludzie przestali ufać służbie zdrowia i nie szczepią dzieci na odrę i krztusiec- to jest złe podejście, ale brać 5 dawkę dwudawkowego preparatu w fazie eksperymentów na koronawirusy, które są z nami od czasów jaskiniowych? xD
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: ale tu nie jest mowa o „preparacie” (słowo klucz w rozpoznawaniu szura), ale o szczepionkach ogólnie.

Ps: o tych koronawirusach z czasów jaskiniowych to będziesz miał odwagę powiedzieć w twarz tysiącom rodzin, którzy stracili bliskich w pandemii?
  • Odpowiedz
@Adam_Prosty:

wolność do decydowania o zdrowiu swoim i swojego dziecka


To sobie decyduj, tylko dlaczego ja mam ponosić tego konsekwencje? Dlaczego ma się liczyć wolność szura w unikaniu szczepień zapobiegającym chorobom, a ja mam chorować i jeszcze płacić składki za leczenie szura? Gdzie moja wolność, KOMUCHU?
  • Odpowiedz
@czerwonykomuch:
widzisz znowu nie rozumiesz (na marginesie to urocze :))

Jednostka wolność realizuje przez decydowanie o sobie! a nie o całym społeczeństwie

komychy myślą że ktoś dał im prawo do decydowania o całym społeczeństwie i wymagania od całego społeczeństwa aby to dostosowało się do nich...
(patrz co #!$%@?ą feministki, ekoterroryści, lgbtqwerty, czy weganie, wszyscy lewacko skrzywieni "zbawiciele świata" domagają się aby cały świat dostosował się do tego co oni sobie wymyślili
  • Odpowiedz
@czerwonykomuch: a wiesz że płacisz za leczenie kogoś kto pije alkohol, pali papierosy albo ma nadwagę ?

Ludzie przestali ufać lekarzom i innym ekspertom przez takie akcje jak ta tutaj:

Prof. Andrzej Fal:

To jest ryzyko kardiologiczne ( zapalenie osierdzia po szczepieniu na covid) .... to było jedno z dwóch ryzyk o których mówiliśmy już po podaniu pierwszych... tysięcy szczepionek. Że u młodych mężczyzn zapalenie osierdzia i zapalenie mięśnia sercowego występowało
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: dlatego ktoś, kto pije alkohol lub pali papierosy płaci ogromną akcyzę za każdy zakup tych towarów wyrównując choćby częściowo reszcie społeczeństwa koszty swojego leczenia. A szur antyszczep nie płaci nic, a do tego wyrządza znacznie poważniejsze szkody.
  • Odpowiedz
@czerwonykomuch: To bardzo prosto można rozwiązać, jeśli ktoś nie chce szczepić dziecka na choroby typu odra, krztusiec itd to obciąć mu wszelkie socjale na to dziecko do czasu zaszczepienia.
  • Odpowiedz
@czerwonykomuch: debil pytał debila debilnym pytaniem a inny debil postuje na wykopie - jak ja będąc zdrowym, szczupłym, młodym, nie palącym i nie pijącym uznałem, że szczepionka na covid mi nie jest potrzebna, ale jak bym leciał do równikowej Afryki to bym się zaszczepił na malarię to jestem antyszczepem czy szczepem? czy jak szczepię swoje małe dzieci, ale na malarię nie, to jestem szurem?
  • Odpowiedz