Wpis z mikrobloga

Boomlabs widze sie zawinelo, czy jakis sprzedawca witaminy T odezwie sie na priv i zaprosi na telegrama?

Zdjecie dla zasiegu, 100kg na obu. Te z lewej jest z przedwczoraj na pompie, w koszulce z dzisiaj. Juz wkurzaja mnie lamusy, co wrzucaja zdjecie owcy co chodzi w za duzych koszulkach i niby jak bardzo schudl. U niego roznica jest co prawda wieksza niz u mnie, bo schudl te pare kg i ogolnie mial o wiele lepsza forme na tym swoim slynnym zdjeciu ale wagowo i wzrostowo prawie identycznie, 186cm.

#mikrokoksy #sterydy
Zieew - Boomlabs widze sie zawinelo, czy jakis sprzedawca witaminy T odezwie sie na p...

źródło: trt

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 1
@Rejetn: heh akurat moze sprobuje thriatlon 1/4, bo od roku bieganie, rower od 4 miesiecy i probuje tez basen ale czasowo to wychodzi za duzo momentami. Juz w czerwcu bym wystartowal w sumie ale sie okazalo, ze ja plywac za bardzo nie umiem, a zabka tak sie pompuje, ze po 200m padam i obecnie ucze sie plywania kraulem.
  • Odpowiedz
  • 0
@dsomgi00: tez czyta to sporo normalnych ludzi co po prostu sie nie zna i nie wypowiada, wiec zawsze jakies uswiadamianie albo po prostu cos do zobaczenia na tym tagu.
  • Odpowiedz
  • 0
@kujwdupe: sam teść od dawna jakoś 300mg ale przeszłości nawet tren leciał dwa razy po 3-4 tygodnie. Robiłem też cykle typu 200mg teść 150mg deka i 300mg masteron żeby nie musieć zbijać estro.

@Poemat Tak zrobię przez pływanie chociaż kusi mnie 1/4 bo rower i bieganie jestem już teraz gotowy, FTP jakos 300W mierzone ramp testem, realne z 280W, 10km 46 minut chociaż tutaj jest zapas bo 5km mam 20:30 rekord.
  • Odpowiedz
@Zieew: wszedłeś na towar i jednocześnie cały czas myślałeś że się traci masę przy sportach wytrzymałościowych XD.
Sam idol owca twierdzi że schudł bo bieganie, a nie dla biegania więc trochę różnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@TeamBaza: no ze jak sie robi 10-15h treningow biegania/roweru tygodniowo to myslalem,ze masa miesnioaw obrywa duzo bardziej niz jak sie okazalo, gdzie teraz uwazam, ze sie chyba nic nie traci, a nawet moze przyniesc w nogach troche zyskow.
  • Odpowiedz
  • 1
@Murkly: No 100kg juz tak sie robi na granicy bardziej, a tu tez jestem po powrocie gdzie rok cwiczylem srednio 1.5 treningu tygodniowo, wiec licze, ze zejde z 4% tkanki tluszczowej i zastapie to miesniem/nabiciem przez nastepne 2 miesiace i to juz bedzie niemozliwe praktycznie naturalnie.
Tescia biore, bo jest latwiej szybciej i nie ma skutkow ubocznych praktycznie, jedyny realny to powiekszona prostata szybciej ale to bede sie martwil za 20
  • Odpowiedz
@Zieew: Macham ciężary, biegam i trenuję sztuki walki i kusi ta dodatkowa regeneracja na teściu, zwłaszcza po 30-tce. Niemniej potraktuję to jako ostateczność jak z jakiegoś powodu będę miał problemy z męskimi hormonami.

Co do prostaty, to można brać na to fina.
  • Odpowiedz
  • 0
@TenOdMirabelek: 4 lata ale połowę czasu na trt. Badania zawsze bardzo dobre, z tych głównych to hematokryt 45, max miałem 49 przez chwilę ale musiałem się słabo nawadniać.
Jedynie kreatynina czasami do 1.3 ale keratyna mi na bank podnosi, bo jak nie biorę to spada na 1.15-2. w każdym razie to jedyny parametr który coś tam bardziej martwi ale już przed teściem miałem 1.10, więc bez tragedii. Ciśnienie bez zmian. Trójglicerydy
  • Odpowiedz